Найвідоміші кулінарні школи світу

Кулінарна школа — як Гогвортс для тих, хто закоханий у гастрономію. Одні відправляються туди за новим досвідом та враженнями, інші — за професією, але всі разом згодні з тим, що їжа — це атмосфера та філософія. Куди ж за ними їхати — давайте розберемося.

Le Cordon Bleu

Академія Le Cordon Bleu — практично “Мекка” для усіх, закоханих в кулінарію. Заснована у 1895 році у Франції, сьогодні вона нараховує більше 50 шкіл у 20 країнах світу. Назва школи перекладається як “блакитна стрічка” і відправляє нас до середньовічної Франції, де рицарів, які виділилися, нагороджували орденом — Хрестом Святого Духа, який висів на лазурній стрічці. Пізніше вона стала символом високої якості у кулінарному мистецтві. Сьогодні ж на філософії та підході до гастрономії академії заснована ресторанна техніка, яку застосовують скрізь — від Токіо і до Лондона. Навчання на курсі триває близько 4 місяців, є 2 відділення — кулінарне та кондитерське. Студентів навчають запрошені шеф-кухарі відомих ресторанів, відзначених гідом “Мішлен”. Вартість навчання у школі становить від £5000 за курс.

Більше про мішленівські ресторани читайте у статті - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/shcho-take-mishlenivski-zirky-i-restorany.

Le Cordon Bleu

Кулінарний інститут америки (CIA)

Кулінарний інститут Америки був заснований у Коннектикуті у 1946 році двома жінками — Френсіс Рот і Кетрін Енджелл. Завдяки їх прагненню та прогресивному керуванню зовсім скоро інститут почали називати “кулінарним центром нації”. Цікаво, що через 4 роки після свого відкриття школа встигла перекваліфікувати більше 600 ветеранів Другої світової, які вивчилися на шеф-кухарів, пекарів та дієтологів. Зараз головний офіс СІА знаходиться в Нью-Йорку. Для того, щоб поступити уже потрібно мати ступінь бакалавра, не менше 6 місяців роботи у кулінарії, листи з рекомендаціями та есе на тему “Чому я хочу тут навчатись”. Інститут також видає гранти на навчання як американцям, так і іноземним студентам. Вартість навчання у школі становить близько $25000 за майже 2 роки навчання.

Кулінарний інститут америки (CIA)

Італійський кулінарний інститут для іноземців (ICIF)

ICIF була заснована у 1991 році для того, щоб захищати і підтримувати імідж італійської кухні серед професіоналів, що працюють у ресторанах за кордоном. Ця школа розташована у справжньому замку у Костільолі д'Асті в Італії, де будуть раді бачити як підкованого спеціаліста, що бажає підвищити свою кваліфікацію, так і любителя, який хотів би оволодіти таємницями італійської кухні. На території інституту є елеотека — місце, де вчать розбиратися в оливковій олії, та енотека — школа сомельє тут не поступається кулінарній. Після проходження навчання студентам також пропонують пройти 4-місячне стажування у вибраних ресторанах. Сьогодні факультети інституту також представлені у Китаї та Бразилії. Вартість навчання у школі становить від €1500.

Італійський кулінарний інститут для іноземців (ICIF)

Кулінарна школа Раймонда Блана

Говорячи про британську кухню багато хто перш за все має на увазі Джеймі Олівера, Гордона Ремзі та Хестона Блюменталя, хоча останній повар-самородок навчався якраз у шефа Раймонда Блана. На базі свого готелю та ресторану, розташованого у 15 км від Лондону, Блан давно навчає кулінарній майстерності усіх бажаючих — тут навіть облаштований невеликий будиночок для його учнів. Курси проходять у дуже камерній обстановці — не більше 6 чоловік, а тривають від 1 до декількох днів. Заняття діляться по темам: від приготування вегетаріанської їжі до лекцій про дієтику та особливості продуктів. Вартість навчання становить від £500 за заняття.

Кулінарна школа Раймонда Блана

Академія “Barilla”

У 1877 році П'єтро Барілла відкрив у Пармі невелику лавку із продажу хліба та пасти. Через майже 130 років, у 2004 році, тут заснували кулінарну академію. Barilla вважається найпрестижнішою гастрономічною школою в Італії. Знаходиться вона в Пармі, яку самі Італійці величають Долиною смаку завдяки зосередженню тут величезної кількості локальних продуктів, відомих у всьому світі. Гордість цієї школи — бібліотека, у якій зібрано більше 8500 книг по кулінарії (вік найстарішої з них — близько 400 років). В академії є як професійні факультети, так і окремі курси для тих, хто бажає навчитися готувати “правильну” пасту або морозиво. Вартість навчання у школі становить від €300 за заняття.

Академія “Barilla”

Також читайте про дивні ресторани всього світу - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/dyvni-restorany-usogo-svitu.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.