Блоги

Небезпека чорної їжі

Чорна їжа б’є рекорди по популярності. Чорні бургери, чорні макарони, чорний рис, чорна піца та чорне морозиво - це далеко не повний список страв, які ресторани подають у модному кольорі.

Чорна паста

Чорного кольору у стравах досягають за допомогою чорнил каракатиці або додаючи мелене активоване вугілля. Чорнилами каракатиці підфарбовують страви з риби - наприклад, пасту, різотто, піцу - в інших випадках використовують або активоване вугілля, або інші харчові барвники.

Сьогодні black-формат здає свої позиції: не тільки тому, що мода на нього проходить, але й тому, що надмірне споживання активованого вугілля називають небезпечним для здоров’я.

Чорне тісто

У Нью-Йорку, наприклад, взагалі хочуть заборонити чорну їжу, приготовану з активованим вугіллям, на законодавчому рівні. Усе тому, що там буквально схибнулися на всьому чорному і у кожному ресторані можна купити чорне морозиво, чорний хліб, чорні бургери, чорні молочні коктейлі, чорні соки і навіть каву з чорним молоком.

Лікарі та дієтологи запевняють, що така кількість активованого вугілля є вкрай шкідливою для організму.

“Одна справа, коли ви з’їдаєте 1 або 2 таблетки для очищення організму. А інша - коли робите активоване вугілля повноцінною частиною свого раціону”, - кажуть спеціалісти.

Чорне лате

Департамент охорони здоров’я Нью-Йорку каже, що ресторанам та кафе не дозволено продавати їжу з активованим вугіллям, тому що це “заборонено Управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA)”.

Позаяк незабаром чорна їжа поступово зникне з меню Нью-Йоркських ресторанів. Не виключено, що така ж доля спіткає і українські ресторани.

Чорне морозиво

Також, вчені з'ясували, що колір їжі впливає на її апетитність - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/kolir-yizhi-vplyvaye-na-yiyi-apetytnist.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.