Незвичайна мінеральна вода

Рядки з вірша Лєбєдєва-Кумача “Потому что без воды — и ни туды, и ни сюды!” багатьом знайомі з дитинства, і в них у доступній формі сформульована безсумнівна істина. Вода покриває 3/4 поверхні Землі, із неї на 80% складається людина, вона являлась причиною багатьох військових конфліктів.

Більше про значення води для організму людини читайте у статті - http://harchi.info/articles/voda.

Воду називають джерелом молодості та одним із найцінніших природних ресурсів на Землі. І так як ресурс цей вичерпний, вчені уже сперечаються про те, на який термін людству ще вистачить наявних у світі запасі чистої питної води. Ще у 2008 році на конференції Всесвітнього фонду дикої природи WWF була висунута заява, що її запаси можуть вичерпатись уже через 30 років. Правда, більшість споживачів наразі хвилюють набагато простіші питання. Покупці стежать за новинками ринку, на якому є дуже багато цікавого. Хочеться виділити з них найбільш незвичних представників мінеральної води.

Kona Deep — найбільш солона

У 2007 році на полицях американських супермаркетів з'явилась морська питна вода Kona Deep. Незвичайна новинка отримала жартівливе прізвисько “розсіл” та статус найсолонішої мінеральної води у світі. Досліджувати властивості води поблизу побережжя Гаваїв почали ще у 1974 році, а в середині 2000-х почалось її промислове видобування. Воду Kona Deep отримують не з артезіанських свердловин, а з дна океанського шельфу, після чого опріснюють та розливають у пляшки. Добута на глибині 2000-3000 м, Kona Deep є абсолютно чистою та не містить шкідливих домішок та бактерій, зате збагачена мінералами та поживними речовинами. Споживати воду рекомендують під час інтенсивних занять спортом. Правда, на смак вона може здатися занадто солоною, і тоді її доведеться розбавити звичайною водою.

Kona Deep

Vincentka — найстаріша

Перша згадка про найстарішу у світі чеську мінеральну воду Вінсентка датується ще 1669 роком, коли фізик Ян Хергорд з Тотенфельду провів її аналіз. Вода з джерела у Лугачовіці виявилась багатою на мінеральні елементи та корисною для здоров'я. Першими її терапевтичну дію випробували на собі місцеві мешканці, а з 1780 року воду почали постачати і у Вену, де вона користувалась попитом у аптеках та ресторанах. Популярність Вінсентки зростала, а невелике чеське містечко перетворювалось на курорт, куди з'їжджалась публіка зі всієї Європи. У 1893 році вода отримала срібну медаль на фармацевтичній виставці у Вені, а невдовзі після Другої світової війни виробництво Вінсентки досягло 2 млн пляшок у рік. Сьогодні лікувальна мінеральна вода досі розливається у чеські Лугачовіці та широко експортується.

Vincentka

Selters — найбільш аристократична

Мінеральну воду Selters без перебільшення можна назвати однією з найбільш аристократичних у світі. Її постачали до столу німецьких кайзерів та російських імператорів, а письменники часто згадували її у своїх творах. Назва води походить від німецького джерела Нідерзельтерс, а широку популярність вона отримала з 1750 року, коли стала предметом експорту. Воду розливали в ексклюзивні глиняні посудини, кожна з яких маркувалась спеціальним штампом. Так продовжувалось до середини 19 століття, поки відомий Нідерзельтерс не висох. Майже одразу почались роботи по пошуку нових джерел води, які увінчались успіхом у 1896 році. “Свіжа” свердловина була названа на честь імператриці Августи Вікторії, а вода з неї добувається і сьогодні. У наші дні популярність води Selters на ринку Німеччини становить 80%, а її чистота підтверджена інститутом Фрезеніус.

Selters

Bling H2O — найбільш голлівудська

Про воду Bling H2O чуло зовсім небагато людей, що насамперед пов'язано з тим, що цільовою аудиторією продукту є знаменитості. Ідея випуску води у 2005 році прийшла у голову відомому продюсеру та сценаристу Кевіну Бойду, і незабаром його товар почав користуватися популярністю серед зірок. Bling H2O навіть стали подавати у якості головного безалкогольного напою на крупних голлівудських вечірках. Воду добувають із джерела у штаті Теннессі, після чого вона проходить 10 ступенів очищення та розливається у пляшки, інкрустовані діамантами Swarovski, і вартість пляшки мінеральної води залежить не стільки від її об'єму, скільки від кількості камінців, що її прикрашають. До речі, у 2006 році дизайн ексклюзивних пляшок навіть удостоївся престижної нагороди. У наших магазинах така вода не продається, але її можна замовити на офіційному сайті виробника.

Bling H2O

OGO — найбільш дихаюча

Із джерела у голландському місті Тілбург добувають найбільш “дихаючу” мінеральну воду у світі. Таку приставку вона заслужила завдяки концентрації кисню, яка у 35 разів перевищує його вміст у будь-якій іншій мінеральній воді. Окрім того, що вода OGO відмінно тамує спрагу, вона також викликає в організмі “кисневий вибух”, який сприяє приливу сил та швидкому підняттю тонусу. Першочергово асортимент води обмежувався простим і газованим варіантами напою, але з часом на полицях магазинів з'явилась OGO Flower Power з ароматом квітів бузини та лічі. Мінеральна вода OGO розливається у багатошарові пляшки об'ємом 0,33 мл. Їх дизайн був спеціально розроблений відомим французьким промисловим дизайнером Іто Морабіто, замовниками котрого є такі всесвітньо відомі бренди, як Apple, Toyota, Guerlain, Heineken.

OGO

Tasmanian Rain — найбільш дощова

Назва водиTasmanian Rain” повністю відповідає вмістимому пляшки: компанія-виробник дійсно пропонує споживачам дощову воду, яка під час осадів накопичується у спеціальних посудинах, закріплених на деревах. Збирати Tasmanian Rain на віддаленому острові вирішили не випадково. За даними Всесвітньої метеорологічної організації, повітря у Тасманії вважається найчистішим на Землі, і те саме можна сказати про місцеву воду. Виробник ексклюзивного продукту стверджує, що дощова вода є чистішою за джерельну, яка все одно має ненульовий відсоток забруднення. Розливається та зберігається Tasmanian Rain в екологічно чистих пляшках з особливого скла, яке піддається 100% вторинній переробці. На початку ексклюзивна вода була запропонована мешканцям мереж фешенебельних готелів, а вже після з'явилась на прилавках магазинів.

Tasmanian Rain

10 thousand BC — найчистіша

На думку більшості вчених, льодовикова вода є найчистішою на Землі. На відміну від джерельної, яка фільтрується через землю та може містити домішки у вигляді часточок бруду або хімічних речовин, льодовикова пройшла процес замерзання тисячі років тому у сприятливих екологічних умовах. Воду 10 thousand BC видобувають із канадського льодовика, який розташований у 200 милях від Ванкувера у безлюдній місцевості. Вода преміум-класу не випадково отримала назву 10 thousand BC, адже до того, як бути розлитою у пляшки, вона знаходилась у стані льоду понад 10 000 років. Окрім того, що кількість розчинених речовин у воді є мінімальною по замовчуванню, остаточно звести її до нуля допомагає додаткове очищення. Незважаючи на статус “найчистішої у світі”, вода 10 thousand BC є досить доступною по ціні і знаходиться у широкому продажі.

10 thousand BC

Voss — найбільш дизайнерська

Найбільш стильною та дизайнерською мінеральну воду Voss прозвали завдяки пляшкам циліндричної форми, у які вона розливається. Дизайн скляної упаковки був розроблений колишнім арт-директором Calvin Klein Нейлом Крафтом, якому вдалося зробити пляшку Voss помітною на полицях, заставлених десятками аналогічних товарів. Що стосується якості мінеральної води, то вона теж не пасе задніх. Вода видобувається із артезіанських джерел на півдні Норвегії, у малозаселеній місцевості, де немає промисловості, а повітря особливо чисте. Перевагу Voss надає багато знаменитостей, серед яких Мадонна, Кайлі Міноуг, Джорджіо Армані та Кіану Рівз. Окрім того, мінеральна вода пропонується у меню більшості 5-зіркових готелів світу. Воду Voss виділяють і винні експерти, які високо оцінюють її здатність акомпанувати хорошим винам.

Voss

Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani — найдорожча

Декілька років тому мінеральна вода Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani була визнана найдорожчою у світі, а як тільки міні-партія ексклюзивної води була розпродана — ще й найбільш рідкою. Сьогодні мінеральну воду, названу на честь художника Амедео Модільяні, не знайти у продажу, тому бажаючим отримати раритетну пляшку доведеться чекати її появи на аукціонах. Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani — це суміш джерельної води з Франції, з островів Фіджі та льодовиків Ісландії, у якій розчинені 5 мг золота. Але навіть не у коштовній домішці головна родзинка води. Унікальним є зовнішній вигляд пляшок, який був розроблений відомим дизайнером Фернандо Альтамірано. Головною у “партії” стала ексклюзивна пляшка з чистого золота, яка була продана за $60 000, а ціна більш скромних зразків з кришталю становила $30 000.

Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani

Blk — найчорніша 

Молода канадська компанія Blk. Beverages поки що випустила на ринок усього один продукт, але він уже встиг заінтригувати та зацікавити споживачів — мінеральну воду чорного кольору. Причому, як завіряє виробник, добитись такого незвичайного для води відтінку вдалося без додавання будь-яких штучних барвників. Вода насичується фульвокислотою, яку отримують з рослин по закінченню їх життєдіяльності і яка надає воді чорного забарвлення. Негазований напій Blk не містить цукру та є низькокалорійним, а наявні у його складі мікроелементи сприяють хорошому самопочуттю. Мінеральна вода розливається у прозорі пляшки, надписи на які наносять чорним кольором, тому прочитати їх можна, тільки допивши усе до кінця. До речі, гасло мінеральної води Blk звучить так: “Насолоджуйся темною стороною!”.

Blk

Також читайте про представників класу "най" серед продуктів - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/nayekstremalnisha-yizha.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.