Блоги

Незвична пляшка вина

Новий витвір Каріма Рашида преставляє собою деформовану пляшку вина. Відомий художник та дизайнер Карім Рашид створив унікальну деформовану пляшку вина, яка виглядає набагато привабливішою за її звичайні аналоги.

Деформована пляшка для вина

Нова робота дизайнера стала результатом проекту для канадської виноробні Stratus Vineyards. Для створення цієї незвичайної пляшки Рашид і його команда у буквальному розумінні нарізали пляшку вина на чотири кутових шматка. Після цього деталі були зібрані заново так, щоб надати пляшці деформованого образу. 

Деформована пляшка для вина ескіз

Можна подумати, що така пляшка представляє собою всього лиш витвір мистецтва, однак її геніальний дизайн робить її куди більше функціональною, ніж будь-яка інша пляшка. Середня та найбільша секції обертаються у різні боки, що створює зручну ручку, за яку можна тримати пляшку. Окрім того, края пляшки також є фільтрами для осаду нефільтрованого вина Cabernet Franc.

Деформована пляшка для вина

Також, уже створена пляшка, що не дасть вину пролитися - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/nova-forma-plyashky-shcho-ne-dast-vynu-prolytysya.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.