Блоги

Робот, що робить каву CafeX

Стартап Cafe X відкрив у Сан-Франциско повністю актоматизовану міні-кавярню з роботом замість бариста. Механічна рука з кодовим ім’ям Gordon керує двома кавовими машинами і може приготувати від 100 до 120 чашок (точніше, стаканчиків) ароматно кави за годину. Розробка уже тестувалась у Гонконгу, але у США такий кіоск з’явився вперше.

Кіоск Cafe X

Швидко і доступно

Оформити замовлення у кавярні можна через інтерактивний термінал або мобільний додаток. На смартфоні можна вказати час, коли користувач підійде за своєю кавою. На вибір пропонуються популярні види кави і зерна трьох компаній, а також різні наповнювачі. Приготування однієї чашки кави займає від 1 до 3 хвилин. Початково розробники хотіли зробити так, щоб робот пританцьовував у процесі, але в результаті вирішили відмовитись від цієї задумки, зробивши ставку на швидкість. Роборука Mitsubishi підтримує шість осей обертання. 

Роборука Сafe X

Ціна однієї чашки кави з роботизованого кіоску становить від $2,25 за еспресо і до $2,95 за чашку смачнющого лате. Це дешевше, ніж у найближому Starbucks, і займає менше часу, але поки що у Cafe X немає великої мережі кав’ярень. Нещодавно британська компанія Cambridge Consultants представила ще один цікавий проект робота-сомельє, який дозволяє створити власний смак вина.

А про 3D-каву у Японії розкаже стаття - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/3d-kava-u-yaponiyi.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.