Блоги

Робот з Lego приготує вам сніданок

Команда блогерів YouTube-каналу The Brick Wall зібрала робота, основне призначення якого - готувати людям смачні недільні сніданки.

Робот смажить яєчню

Машина складається з двох приладів, вона вміє розбивати яйця для яєчні і викладати хліб на тарілку після приготування страви. Але головна особливість робота у тому, що він повністю зроблений із конструктора Lego.

Прилади The Brick Wall невеликого розміру, але вміють їздити, прибирати сніг і навіть збирати сіно з полів. У подарунок батьку одного із учасників команди зробили машину, здатну приносити реальну користь щодня: новий робот вміє готувати справжній людський сніданок.

Робот розбиває яйце

“Мій батько готує сніданок кожні суботу та неділю - це 104 рази на рік. Він заслуговує на такий подарунок”, - розповідає один із учасників команди.

Робота над приладом стала для The Brick Wall найважчим проектом. Вони наперед продумали план, по якому вони будуть будувати робота. Результатом роботи повинна була стати яєчня з беконом. Увесь процес виконують два прилади: перший розбиває яйця, другий переміщує інгредієнти зі спеціальної підставки на пательню.

Робот також вміє перегортати яйця з беконом, які смажаться, і перекладати готовий сніданок з пательні на тарілку. The Brick Wall не забули також і про сіль та спеції.

Робот викладає хліб

Якщо хтось захоче омлет, прилад вміє і це. Насправді це виглядає як розмазування лопаткою яєць по поверхні пательні. Після приготування робот здатний турботливо додати хліб до готової яєчні.

Ймовірно, The Brick Wall керували приладами за допомогою дистанційного пульту керування. Хоча приготування такого сніданку не може обійтися без людини, власнику все ж не доведеться вставати зі стільця. Хоча доведеться викласти усі інгредієнти та посуд на зручні для робота місця.

Тим часом у Сан-Франциско робот готує людям каву - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/robot-shcho-robyt-kavu-cafex.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.