Топ-10 міст для мандрівників веганів

Британська газета The Independent перерахувала 10 міст світу для мандрівників веганів. До списку, місця у якому розподіляються довільно, увійшов, наприклад, італійський Турин.

Веганські страви

У Турині працює понад 30 кафе та магазинів з їжею для веганів та вегетаріанців. Окрім того, міська мерія збирається проводити бесіди зі школярами щодо здорового харчування та захисту прав тварин. Адміністрація населеного пункту також має намір перетворити його у перше в Італії “вегетаріанське місто”.

Фургончик з веганською їжею

До переліку включений Берлін. У столиці Німеччини діє понад 50 ресторанів і кафе, розрахованих на веганів. Окрім того, близько 80 тисяч місцевих мешканців дотримуються веганства. У Берліні пропонують спеціальне пиво і вино для веганів і навіть секс-іграшки, виготовлені без використання шкіри.

Веганський бургер у Берліні

До списку увійшов і Хельсінки. У фінській столиці продається замінник мяса під назвою Nyhtökaura, до складу якого входять овес та боби. У місті мало веганських ресторанів, але є вегетаріанські. 

До топ-10 міст також були включені Тель-Авів, Ченнай (Індія), Мельбурн, Сан-Франциско, Остін (США), Ванкувер та Лондон.

Овочі

Більше про веганів розкаже стаття - https://harchi.info/articles/veganstvo-systema-harchuvannya-chy-styl-zhyttya.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.