Блоги

Універсальний горіх - макадамія

  • Горіхи є дуже поживними, містять багато рослинного білка, корисних жирів та мікроелементів. Окрім того, вони багаті на вітаміни групи В та вітамін Е. Макадамія не виключення.

  • Горіх макадамія — родом із Австралії. Історичні факти свідчать про те, що австралійські аборигени харчувались ними із давніх-давен.

Макадамія

  • Макадамія — круглі горішки із розсипчастою та маслянистою структурою та солодким, дещо ванільним присмаком. Їх їдять сирими або смаженими, часто злегка підсоленими, додають у цілому або подрібненому вигляді до овочевих салатів або салатів із морепродуктами, печива, тістечок, іншу випічку, а, також, морозиво.

Печиво із макадамією

  • Кулінарний світ заходу відкрив для себе горіх макадамію тільки у 1857 році, коли 2 вчених ботаніки виявили ці дерева у лісах Квісленду. Барон Фердинанд фон Мюллер описав ботанічні особливості дерева, зафіксував наявність їстівних горішків, а доктор Вальтер Хілл дав їм назву на честь фармацевта, доктора Джона Макадама. На батьківщині, у Австралії, дерева із яких збирають горіхи з давніх-давен називали кіндал-кіндал, а самі плоди — муллімбімбі або бумера. Назва “макадамія” закріпилась тільки у 1930 році, коли у Австралії була створена Асоціація любителів горіху макадамії.

Макадамія

  • У індонезійській кухні горіх макадамія використовують у овочевих соте, а, також, для приготування олії. Спробуйте пошукати та придбати олію із цих горіхів та заправляти ним свіжі салати. У олії макадамії легкий, дещо солодкий смак. Також, на батьківщині горішків можна знайти у продажу мед із квітів макадамії.

Макадамія

  • Макадамія — одні із найдорожчих горіхів у світі. Ціна за кілограм продукту — понад $30. Така вартість зумовлена важкістю здобування горішків — окрім того, що висота дерев може сягати 20 метрів, горіх макадамія має одну із найбільш щільних оболонок.

Як росте макадамія

  • У народній медицині різних країн горіхами лікують артрити, артрози, хвороби шкіри. Жири макадамії містять мононенасичену пальмітинову кислоту, що міститься у шкірі людини, але майже не зустрічається у інших рослинах, а, також, вважаються чудовими антиоксидантами, що сповільнюють процеси старіння в організмі.

  • Найкращі поєднання із горіхом макадамія — кава та херес. Вважається, що обидва ці напої чудово відтіняють та підкреслюють смак горіхів.

Кава із макадамією

3158 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.