Блоги

Вчені наполягають загортати фастфуд у непрозору та непривабливу упаковку

Вчені пропонують зобовязати виробників фастфуду та інших “пустих калорій” загортати свою продукцію подібно цигаркам аб спиртним напоям у непрозорий папір. Тим самим багато людей зможуть уникнути спокуси переїдання, з яким вони зіштовхуються при даному типі харчування.

Упаковка

Жирні та солодкі продукти харчування та інший фастфуд необхідно подавати у непрозорій упаковці, а не в тих привабливих по кольору та дизайну етикетках, які використовуютсья сьогодні. У деяких країнах світу відтепер цигарки можна продавати тільки у непрозорій упаковці, а то і взагалі їх закривають у спеціальні шафи, щоб тютюнові вироби не кидались в очі покупцям. Однак ожиріння приносить людству не менше бід, ніж алкоголізм або куріння. Тому шоколадні батончики або чіпси повинні продаватися з такими ж обмеженнями.

Професор нейробіології Кембриджського університету Вольфрам Шульц активно підтримує введення такої заборони. Про це він заявив, отримуючи аналог Нобелівської премії разом з двома колегами за дослідження з області мозку. Величина Brain Prize становить 860 тис фунтів, вченим вручили її за вивчення центрів заохочення мозку. Саме вони викликають у нас прилив хорошого настрою після прийому їжі, напоїв або азартних ігор. 

Бургер

“Ми не повинні рекламувати, пропагувати або заохочувати необовязкові калорії, — заявив професор Шульц. — Їх варто регулювати точно так же, як цигарки або алкоголь. Ми не потребуємо цих калорій. Кольорові упаковки подібних продуктів змушують нас купувати більше різного роду чіпсів та фастфуду, а коли вони лежать у холодильнику, то підбивають людей тягнутися до них у першу чергу. Необхідно знизити рівень спокус, так як з сигналами мозку, які виникають після споживання цих продуктів, нічого все ріно зробити неможливо”.

Чорна упаковка

А які продукти взагалі не слід купувати у супермаркеті читайте у статті - https://harchi.info/articles/stop-lyst-pokupok-nepotribni-produkty-yaki-poglynayut-byudzhet.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.