Блоги

Вчені поділили людей на винотипи

Виявляється, вино можна підібрати під характер і поведінку людини.

Згідно із результатами дослідження вчених з Університету Мічигану, існує чотири основних винотипи людей. Про це повідомляють у звіті про проект на сайті International Journal of Wine Business Research.

Вино

Дослідники протестували основи теорії винотипів, щоб передбачити винні вподобання людей. Виявляється, кожну людину можна віднести до однієї з чотирьох груп і підібрати для неї персональне вино і закуски. Таким чином вчені хотіли продемонструвати, що головне у виборі вина і підходящої їжі - сама людина, а не нав’язані суспільством тренди та упередження.

При підтримці експертів в області кулінарії науковці довели, що вподобання у вині формуються під впливом генетичних особливостей та навколишнього середовища. Якщо з віком ви змінили свою думку про ідеальний для вас особисто тип вина - це нормально. Використання винотипів полегшує вибір напою базуючись на особистих якостях людини.

Отож, вчені пропонують чотири винотипи.

Люди п'ють вино

Солодкий

70% “солодких” людей - жінки. Вони досить вимогливі до одягу, білизни, вина і всього іншого. Краща винна позиція для цього типу людей - легкі солодкі вина без яскраво вираженого аромату і насиченого смаку. Інтенсивність вина може їм не сподобатись. Часто такі люди люблять газовані солодкі напої і щедро солять їжу.

Гіперчутливий

Ця категорія людей також із вибагливих, але вони більш відкриті для нових речей і смаків. Гіперчутливі люди готові експериментувати виключно у рамках обраного ними напрямку: наприклад, тільки червоні сухі або французькі вина. Як стверджують вчені, саме ці люди скаржаться на гучність звуку телевізора і температуру у приміщенні.

Полиці з вином

Чутливий

Гнучкі люди, які легко адаптуються до змін і йдуть на авантюри. Частіше всього це улюбленці публіки, оскільки вони по життю вільні і приємні у спілкуванні. Чутливі люди готові спробувати будь-яке вино, але не стануть мовчати, якщо напій їм не сподобався.

Толерантний

Такі люди рішучі і прямолінійні, часто максималісти. Вони шукають повноту у всьому та інтенсивність у смаках. Легкі вина - точно не для них, толерантні надають перевагу насиченим червоним і пряним білим. Ці люди зазвичай п’ють міцну каву.

Келихи з вином

А вибрати вино на подарунок допоможе стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/yak-vybraty-vyno-na-podarunok.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.