Блоги

Які цукерки є найбільш шкідливими

Усім солодкоїжкам не завадило б дізнатися, який вид цукерок дієтологи називають найбільш шкідливими.

Солодощі

Навіть якщо відкинути смакові суперечки, залишається життєве питання: що ми їмо з чаєм, небезпечні цукерки чи ні? Очевидно, що особливої користі від солодощів чекати не слід, оскільки вони містять неймовірно багато цукру, причому саме цей компонент, а не шоколад, частіше всього стоїть на першому місці у списку інгредієнтів. Цукор - не єдина небезпека. Надмірна кількість жирів у солодощах приводить до того, що на зубах дуже довго залишається в’язка плівка, яка є поживним середовищем для бактерій, що виділяють молочну кислоту, а вона роз’їдає нашу емаль. Ще один удар по здоров’ю, який наносять цукерки (як, зрештою, і випічка) - це трансжири. Їх сучасна світова наука вважає одним із найважливіших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Цукерки у формі серця

Дієтологи склали свій антирейтинг і найбільш шкідливими визнали цукерки з алкогольною начинкою. На їх думку, спиртне, цукор і жир - це потрійне навантаження на печінку та підшлункову залозу.

На другому місці за шкідливістю серед солодощів виявилась карамель, на третьому - цукерки з вареним згущеним молоком і батончики. Найменш шкідливими, за словами дієтологів, виявились горіхи та сухофрукти у шоколаді, там хоча б присутня клітковина, яка сповільнює всотування цукру.

Цукерка з алкогольною начинкою

А як приготувати корисні солодщі власноруч розкаже стаття - https://harchi.info/articles/korysni-solodoshchi-lyubov-do-solodkogo-ne-vyrok-dlya-shlunku.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.