Харчі інфо

Дієта (система) "Мінус 60" Катерини Міріманової

Тип дієти: 
Звичайна

Система "Мінус 60": загальні відомості

Розробником системи "Мінус 60" є Катерина Міріманова, авторка бестселерів про схдунення. Даний метод вона випробувала на собі і досягла приголомшливих результатів - зі 120 кілограмів до 60, звісно, без хірургічного втручання. Головною перевагою, а, водночас, і відмінністю дієти "Мінус 60" від інших подібних систем є відсутність потреби відмовлятися від улюбленої їжі, а, також, відсутність заборон на будь-які продукти.

Система "Мінус 60": меню

Їсти потрібно три рази на добу. Якщо цього для вас мало, то можна робити перекуси, але потрібно слідкувати, щоб порції були невеликими, а продукти були легкими - це можуть бути фрукти або овочі.

Дієта "Мінус 60 " дозволяє пити каву, і, навіть, алкогольні напої. Проте, звичайний рафінований цукор рекомендовано замінити на фруктозу, або, принаймні, коричневий цукор, оскільки, вони містять більше поживних речовин та краще засвоюються організмом. Щодо алкогольних напоїв - найкраще, якщо це будуть сухі вина.

Сніданок є обов'язковим. Якщо ви не звикли їсти зранку, то радимо просто з'їсти маленьку порцію сиру або житнього хлібу.

За системою "Мінус 60" дозволяється їсти солодке, проте, робити це варто лише у першій половині дня. Молочний шоколад - ворог, гіркий чорний шоколад у невеликих кількостях є навіть корисним. Такого ж відношення заслуговує білий хліб: у першій половині дня можна з'їсти небагато, а у другій надайте перевагу житньому хлібу або й взагалі відмовтесь від нього. Також, у першій половині дня порції їжі можуть бути такого обсягу, якого ви бажаєте, адже, у цей період система травлення добре мобілізована, та й багато їсти ви не захочете.

Як гарнір чудово підійдуть крупи: гречана, перлова, рисова. Коричневий рис буде особливо доречним, адже, до його складу входить безліч корисних речовин, а за смаком він нічим не поступається звичайному. Кількість картоплі та макаронів у раціоні варто звести до мінімуму. Гарнір можна приготувати найрізноманітнішими способами: зваріть, потушкуйте, запечіть, але уникайте смаження. Також, рекомендується не споживати майонез та їсти мінімум сметани.

Не поєднуйте м'ясо та картоплю, ці продукти краще засвоюються роздільно.

Останній раз їсти потрібно до 18 години. Ця вимога не є жорсткою, проте, варто до неї прислухатись. Якщо ж ваш розпорядок дня не дозволяє такої ранньої вечері - то обирайте легкі страви: фрукти, овочі, йогурт.

Згідно із рекомендаціями системи "Мінус 60" не потрібно пити більше води, ніж ви хочете. Оскільки, дія методики напряму не залежить від кількості рідини в організмі, не варто себе силувати.

Не влаштовуйте розвантажувальних днів і не голодуйте - це може викликати стрес для організму і, як наслідок, порушення дієти.

Система "Мінус 60": рекомендації

Фізична активність

Для того, щоб отримати хороші результати завдяки дієті "Мінус 60", необхідно поєднати її із фізичними навантаженнями - це важлива та незамінна частина програми позбавлення від зайвої ваги від Катерини Міріманової.

Щоденні заняття спортом мають стати для вас звичкою. Обирати можна, що вам більше до душі: плавання у басейні, фітнес, або ж просто активний відпочинок - лижі, велосипед плюс легка домашня гімнастика. Якщо ваше тіло не звикло, і ви будете відчувати сильну втому - скоротіть обсяг занять та навантаження, однак, не забувайте робити постійні вправи. Фізична активність не повинна обтяжувати, тривалість занять ви визначаєте індивідуально, звісно, чим триваліше, тим кращим буде результат. Однак, не допускайте перевтоми.

Догляд за шкірою

Під час проходження системи "Мінус 60" потрібно з уважністю поставитись до стану вашої шкіри. Ефект від дієти є швидким та помітним, втрати у вазі - вагомими, тому можливе виникнення "обвисання" шкіри. Запобігти цьому можна за допомогою різних косметичних засобів, кремів, скрабів. Особливо ефективним буде масаж.

Психологічна підготовка

Відповідально поставтесь до психологічного аспекту дієти, оскільки, внутрішній настрій має не останню роль для досягнення бажаних результатів. Дієта "Мінус 60" Катерини Міріманової не є покаранням за надмірний апетит. Вона є спробою допомогти вам позбавитись від зайвих кілограмів, досягти стрункості та легкості. Позаяк, потрібно розглядати її не як щось обтяжливе та з нетерпінням чекати завершення, щоб знов повернутись до старих шкідливих звичок у їжі, а потрібно взяти її принципи за основу майбутнього здорового харчування протягом усього життя.

Якщо ж раптом у вас стався "зрив", ви переїли, що є цілком нормальним для будь-якої людини,ні в якому випадку не карайте себе голодуванням. Достатньо зрозуміти чому це сталося і спробувати запобігти повторенню подібного, наприклад, дещо збільшивши порції їжі.

Система "Мінус 60": протипоказання

Будь-які обмеження щодо тривалості дієти "Мінус 60" відсутні. На початку дана система направлена на зменшення ваги, а після досягнення бажаних результатів - на підтримання та збереження ефекту. Звісно, найкраще взяти собі дану методику харчування за життєвий принцип і дотримуватися завжди.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Коментарі

Надія
Я хочу також спробувати так схуднути.