Водна дієта

Тип дієти
Звичайна

Водна дієта: загальні відомості

Водна дієта - це унікальний спосіб покращити загальний стан організму та позбутися декількох зайвих кілограмів. Кожний живий організм на нашій планеті складається з води. На сьогоднішній день, вивченню та дослідженню води присвячена величезна кількість наукових праць, проте всі її особливості і досі невідомі. Навіть, у наші дні стається безліч гучних відкриттів, що кожного разу змінюють наше уявлення про воду. Наприклад, нещодавно було доведено, що вода володіє інформативною пам'ятю, сприймаючи як позитивну, так і негативну енергію. Погляньте, що буде з водою, яку поставити у кімнаті, де грає тяжка рок-музика. Варто відмітити, що без доступу до води, будь-який живий організм загине. Наприклад, людина не може прожити без води більше 7 днів. У організмі звичайна вода виконує цілий ряд функцій:

  • попереджує зневодненню головного мозку, який на 75% складається із води;
  • бере учать у терморегуляції;
  • входить до складу крові, кісток, м'язів, поту і т.д.;
  • транспортує поживні речовини до всіх клітин організму;
  • забезпечує зволоження повітря, яке ми вдихаємо;
  • виконує роль буфера;
  • бере участь у процесах очищення.

Це лише основні функції води. Добова потреба у рідині визначається умовами зовнішнього середовища, родом діяльності, індивідуальними особливостями організму. У середньому це число прирівнюється до 2-3 літрів. Варто відмітити, що рідина потрапляє до організму людини не лише у вигляді води, а і у складі різних продуктів. У спекотну пору року мінімальна добова потреба у рідині значно збільшується. Це пов'язане із тим, що наш організм витрачає багато води на процес терморегуляції. Існує простий спосіб визначити індивідуальну потребу у рідині - необхідно розділити свою вагу на 20.

Водна дієта: рекомендації

Щоб досягти максимально корисного результату, необхідно запам'ятати особливу технологію споживання води. Пити воду варто за 20-30 хвилин до їди і через годину або дві після, що приводить до збільшення секреції шлункового соку та посиленому очищенню організму. У результаті чого, їжі, яка потрапляє у наш організм, набагато краще перетравлюється.

Варто відмітити, що водна дієта повинна застосовуватись не більше 3 тижнів. Адже посилений питний режим чинить сильне навантаження на сечовий міхур та нирки. Повторне використання водної дієти допускається лише через 2-3 тижні.

Багато дієтологів рекомендують обирати для водної дієти літню пору, позаяк, тоді більша кількість спожитої рідини виводиться у вигляді поту. Об'єм води варто збільшувати поступово, починаючи із 1,5 л на добу до максимального значення. Велика кількість рідини вимиває із організму частину вітамінів та мікроелементів. Саме тому, перед початком водної дієти варто пропити вітамінно-мінеральний комплекс.

Крім того, важливо пити воду певної температури - 20-40 градусів. Холодна вода сповільнює обмінні процеси в організмі, що приводить до збільшення ваги тіла. Водна дієта не лише допомагає позбутися зайвих кілограмів, а й покращує стан шкіри, зменшує втому, підвищує працездатність. Також, вода для схуднення допоможе вивести із організму токсини та шлаки.

Водна дієта: розвантажувальний день

Водне розвантаження можна влаштовувати не частіше двох разів за місяць. Таке обмеження пов'язане із тим, що такий розвантажувальний день є сильним стресом для організму. Щоб зменшити відчуття голоду, можна додати у воду лимонний сік та одну столову ложку меду. Цей напій насичує організм людини необхідною кількістю цукру та вітаміном С. Регулярне споживання лимонної води швидко та ефективно очищує організм від шлаків та токсинів. Як наслідок, організм починає витрачати усю біоенергію на процеси відновлення. Вода з лимоном та медом містить усі необхідні вітаміни та мікроелементи, крім того, вона чудово втамовує відчуття спраги та голоду.

Зверніть увагу, що лимонна вода може викликати алергічну реакцію. Саме тому, перед її споживанням варто проконсультуватись із лікарем. Не забувайте, також, для підсилення ефекту схуднення, займатися легкими фізичними навантаженнями.

Водна дієта: відгуки та результати

Багато осіб, які бажають схуднути, цікавляться питанням, чи можливо схуднути, п'ючи воду? Як показують досвід та дослідження, водна дієта є одним із ефективних засобів для боротьби із зайвою вагою. Як свідчить практика, з її допомогою ви зможете легко позбутися 7-10 зайвих кілограмів.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.