Яблучна дієта

Тип дієти
Звичайна

Яблучна дієта: загальні відомості

Яблучна дієта, завдяки своїм якостям, є однією із найбільш ефективних та комфортних методів схуднення. Це пов'язане із тим, що даний фрукт багатий на поживні та мінеральні речовини, а також вітаміни. Вуглеводи, що входять до складу яблук, присутні виключно у легкозасвоюваній формі, тому вони не чинять негативної дії на вашу вагу. Варто відмітити, що завдяки великій кількості рослинної клітковини, організм швидко позбавляється від шлаків та токсинів. За таких умов очищення має виключно вибірковий підхід, що значить, що усі мінеральні речовини та вітаміни залишаться у організмі, а токсини виведуться.

Зверніть увагу на той факт, що якщо ви хочете досягнути високих результатів, необхідно здійснити правильний вибір яблук для яблучної дієти, а саме їх сортів. Надавати перевагу слід кислим зеленим яблукам, так як вони багаті на вітамін С. Якщо у вас спостерігається підвищена сприятливість до кислотності, то варто вживати лише солодкі сорти яблук.

Незаперечною перевагою яблучної дієти є можливість швидкого та комфортного схуднення. Крім того, окремої уваги заслуговує те, що дієта чудово збалансована по всім основним показникам. А це значить, що перед дотриманням дієти не потрібно приймати вітамінно-мінеральний комплекс.

Будь-яка яблучна дієта володіє також лікувальними властивостями, а саме: позитивно впливає на органи дихання, покращує роботу системи травлення, очищує організм від шкідливого холестерину, стимулює роботу серцево-судинної системи,а також очищує кров.

Варто відмітити, що яблучна дієта чудово підходить для осіб, які хочуть кинути палити, оскільки речовини, що містяться у яблуках, притупляють дію нікотину на організм.

Яблучна дієта: різновиди

Сьогодні різні автори пропонують різноманітні варіанти даної дієти.

1. Класична яблучна дієта

  • 1 день - один кілограм кислих яблук та один літр зеленого чаю, а при сильному відчутті голоду можна додатково ввести овочі.
  • 2 день - 1,5 кг яблук та 1 л зеленого чаю.
  • 3 та 4 дні - 2 кг зелених яблук та 1,5 л чаю.
  • 5 день - 1,5 кг яблук і 1 л чаю.
  • 6 день - 1 кг яблук та 1 л чаю.
  • 7 день - мокре голодування.

Зверніть увагу, що дана методика характеризується суворістю, саме тому важливо провести правильний підхід. У перший тиждень повністю виключіть калорійну та смажену їжу. При складанні раціону харчування краще використовувати переважно овочі та рослинну їжу.

2. Кефірно-яблучна дієта

За своїми смаком та дією яблука чудово поєднуються із кисломолочними продуктами. Кефір збагачує мікрофлору кишечника корисними біфідо- та лактобактеріями, тим самим значно покращуючи процеси травлення. За один день такої дієти ви повинні споживати не менше 5-6 зелених яблук та випивати 0,5 л кефіру низької жирності. Тривати дієта може від 7 до 9 днів, і протягом цього часу ви можете схуднути на 5-8 кг. Для покращення резистентності та витривалості організму, під час або перед дієтою рекомендуються додатково приймати комплекс вітамінів та мінеральних речовин.

3. Розвантажувальний день на яблуках

Даний фрукт ідеально підходить і для разового розвантаження. Розвантажувальний день на яблуках - це своєрідна монодієта, яку можна використовувати не частіше одного разу на сім днів. Таке розвантаження дозволяє не лише звільнитись від шлаків, а також нормалізувати процеси обміну у організмі. Якщо буде дуже помітним відчуття голоду, то яблука можна доповнити звичайним кефіром.

Яблучна дієта: протипоказання

Усі варіанти яблучної дієти мають певні протипоказання. Якщо ви страждаєте виразковою хворобою шлунку, то дана дієта категорично заборонена, оскільки лише погіршить положення. Також це стосується і підвищеної кислотності шлунку. Саме тому перед використанням даної системи, краще проконсультуватись у лікаря.

Яблучна дієта: відгуки та результати

Негативних відгуків про яблучну дієту практично немає. Усе, що ви почуєте про систему матиме позитивний характер, адже усі, хто спробував запевняють, що яблучна дієта позитивно впливає не лише на фігуру, а і на організм в цілому.

Підсумовуючи, можна сказати, що яблучна дієта є одним із найкомфортніших способів схуднення. Водночас ви покращуєте і своє здоров'я.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.