Йогуртова дієта

Тип дієти
Звичайна

Йогуртова дієта: загальні відомості

Йогуртова дієта для схуднення підірве усі ваші уявлення про втрату ваги. Вона дозволяє насолоджуватись ласою провізією, не відчувати мук голоду і водночас позбуватися зайвої ваги. За умови, що ви любите йогурт.

Програма була розроблена на початку минулого століття німецьким лікарем Зейком та випробувана відвідувачами швейцарського санаторію для еліти. Триває йогуртова дієта для схуднення від семи до чотирнадцяти днів, більше не варто, проте можна повернутися до неї через кілька місяців. Під час дотримання цієї програми вам раз на добу потрібно пити 500 грам казково смачного напою, а крім того дозволені різноманітні овочі, ягоди або сухофрукти, також можна балувати себе телятиною, курятиною, яловичиною або індичкою, і навіть кролятиною. М'ясо у кількості ста грам - це ваш обід, плюс салат у кількості 150 грам (помідори та огірки) без заправки. Можна щедро налягати на зелень. Згідно із йогуртовою дієтою вечеряти потрібно не пізно, до сну повинно залишатись три з половиною або чотири години.

Йогуртова дієта: меню

На початку ознайомтесь із класичними, на яких базується будь-яка йогуртова дієта. Середня втрата маси тіла складає біля 5 кг за тиждень.

  • 500 гр поживного продукту у день.
  • До прийому їжі випийте пару ковтків чаю.
  • Останній раз приймати їжу потрібно, щонайменше, за три з половиною години до сну.
  • Рідина, яка поступає до нашого організму, може бути у вигляді чаю (підходить чорний та зелений), соків ( свіжих овочевих або фруктових), мінеральної води.
  • Соки можуть бути і куповані, але у такому випадку потрібно обирати запаковані у скляні банки. Особливої уваги заслуговує гранатовий сік - під час дотримування йогуртової дієти він є найбільш цінним. Його необхідно розбавляти наполовину із водою. Пити рідину варто між головними прийомами їжі.

Для полегшення складання вашого особистого меню, прислухайтесь до наступних порад. Поснідайте теплим чаєм (пів чашки), йогуртовим желе з малини та гранатовим соком (пів склянки). На обід з'їжте суп на основі кисломолочного продукту (додавши у нього огірок та подрібнену різноманітну зелень, не заборонена і оливкова олія), після супу з'їжте м'ясо плюс йогурт та пів склянки соку. У якості підвечірку підійдуть заправлені йогуртом помідори та запийте мінеральною водою без газу. Повечеряйте теплим чаєм, спаржею із заправкою з йогурту і соком.

Можна зменшити термін йогуртової дієти до тижня. У такому випадку щоденний раціон має містити пів кілограма кисломолочного напою, фрукти та овочі у кількості 400 грам, необмежену кількість зелені, дієтичні м'ясо або рибу, соки свіжого приготування - декілька склянок, відвари трав, мінеральна вода без газу, зелений чай. Орієнтуйтесь на овочі, фрукти та м'ясо із низьким вмістом калорій, щоденну норму діліть на чотири або п'ять частин. Якщо ви відчуваєте голод перед вечерею, багаті на білок страви можна їсти на вечерю, але не пізніше трьох годин до сну. Меню на зразок наступного. Поснідайте чаєм та цитрусом. Другий сніданок може складатися із кислого молока та овочевого салату або фрукту. На обід з'їжте суп пюре із овочів та літній салат, заправлений йогуртом. У якості підвечірку - свіжий сік. Повечеряйте рибою та м'ясом, десертом із кислого молока та салатом.

У разі триденної версії йогуртової дієти. Найбільш ефективним способом є сувора програма. Її суть - використання йогурту та яблук (три штуки на добу). Згідно із системою, за добу їдять три рази, у якості їжі - кисломолочний напій. Через дві години після їди перекус яблуком. Якщо ця методика добре переноситься організмом, то можна продовжити її до п'яти днів.

Розвантажувальний день йогуртової дієти. Якщо немає бажання і особливої потреби піддавати себе випробуванню довготривалої йогуртової дієти для схуднення, спробуйте просто влаштувати розвантаження. Для цього на сніданок з'їжте варене яйце, запийте його зеленим чаєм та тостом із цільнозернового хліба. Другий сніданок - склянка питного йогурту. Пообідати можна супом із огірка та кисломолочного продукту, а запити зеленим чаєм. У якості підвечірку згодиться яблуком, а на вечерю - питний йогурт. Не можна влаштовувати розвантажувальних днів у випадку, якщо ваш імунітет ослаблений.

Йогуртова дієта: переваги та недоліки

Дана система по нормалізації ваги є досить збалансованою - адже йогурт містить усі необхідні для організму поживні елементи. У ньому багато білків, достатньо вуглеводів, також є і жири. Причому, у найбільш м'яких варіантах у раціон додатково вводиться варене м'ясо. Перевагою йогуртової дієти є і те, що витримати обмеження просто, а на результативності це не відбивається. Окрім того, вона дає можливість повільно втрачати вагу, що набагато безпечніше для здоров'я, а також підвищує шанси стабілізації результатів. Із недоліками ризикує зіштовхнутися той, хто, незважаючи на попередження, буде зловживати системою. Адже йогуртова дієта не повинна тривати більше двох тижнів. Позаяк, ви ризикуєте серйозно порушити обмін речовин або заробити алергію.

Йогуртова дієта: протипоказання

Радимо утриматись від використання даної системи особам, які мають проблеми із нирками та печінкою, оскільки основний продукт системи містить багато кальцію. Також варто остерігатись йогурту у великих кількостях, якщо ви схильні до розладів кишково-шлункового тракту. Наявність харчової алергії на цитрусові плоди або кисломолочні продукти також виключають можливість використання йогуртової дієти.

Якщо ж вас протипоказання застосування даного методу не стосуються, то дотримання йогуртової дієти не лише поверне вам спокусливі форми та вагу. Програма харчування, основана на йогурті, підвищить імунітет, оздоровить внутрішні органи, захистить від грибкових хвороб та подарує чудовий настрій.

Йогуртова дієта: відгуки та результати

Усі, хто спробував дану систему на собі, запевняють, що програма є досить ефективною, смачною та ситною. За тиждень дотримання системи можна стратити 5 кг зайвої ваги. Дієтологи схвалюють йогуртову дієту, але попереджають, що не варто повторювати її досить часто - не частіше, ніж з інтервалом у два місяці.



Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.