Файловий архів

Десерти дієти Дюкан (Десерты диеты Дюкан)

Параметри файлів

Автор: П'єр Дюкан
Жанр: Кулінарія, дієти
Рік видавництва: 2013
Видавництво: Эксмо
Кількість сторінок: 239
Мова: Російська
Формат: pdf
Розмір: 36,5 Мб

Опис

Опис: Французький дієтолог П'єр Дюкан вважає, що найбільш поширеною проблемою яка призводить до зайвої ваги, є вживання більшої кількості їжі, ніж реально потребує організм. На його думку, це стається тому, що людина намагається за допомогою великої кількості їжі нейтралізувати почуття невдоволення у голові. Тому, окрім дотримання дієти, Дюкан пропонує трохи змінити свій спосіб життя, щоб отримувати додаткове задоволення.  
У книзі Десерты диеты Дюкан автор дає список рецептів смачних десертів, які не тільки не будуть сприяти набиранню зайвої ваги, але й допоможуть її зменшити. Десерти є важливою частиною щоденного меню, і саме вони приносять задоволення багатьом людям.
На початку книги є опис продуктів які автор рекомендує використовувати в приготування десертів. Далі в книзі подано100 рецептів з детальними інструкціями та великою кольоровою фотографією для кожного.
Отримати задоволення від їжі можливо навіть тоді, коли ви дотримуєтеся дієти. І саме про це ви дізнаєтеся скачавши книгу Десерты диеты Дюкан.

Скріншоти
Посилання на файл
Скачати Десерти дієти Дюкан (Десерты диеты Дюкан)
2421 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.