Файловий архів

Десерти дієти Дюкан (Десерты диеты Дюкан)

Параметри файлів

Автор: П'єр Дюкан
Жанр: Кулінарія, дієти
Рік видавництва: 2013
Видавництво: Эксмо
Кількість сторінок: 239
Мова: Російська
Формат: pdf
Розмір: 36,5 Мб

Опис

Опис: Французький дієтолог П'єр Дюкан вважає, що найбільш поширеною проблемою яка призводить до зайвої ваги, є вживання більшої кількості їжі, ніж реально потребує організм. На його думку, це стається тому, що людина намагається за допомогою великої кількості їжі нейтралізувати почуття невдоволення у голові. Тому, окрім дотримання дієти, Дюкан пропонує трохи змінити свій спосіб життя, щоб отримувати додаткове задоволення.  
У книзі Десерты диеты Дюкан автор дає список рецептів смачних десертів, які не тільки не будуть сприяти набиранню зайвої ваги, але й допоможуть її зменшити. Десерти є важливою частиною щоденного меню, і саме вони приносять задоволення багатьом людям.
На початку книги є опис продуктів які автор рекомендує використовувати в приготування десертів. Далі в книзі подано100 рецептів з детальними інструкціями та великою кольоровою фотографією для кожного.
Отримати задоволення від їжі можливо навіть тоді, коли ви дотримуєтеся дієти. І саме про це ви дізнаєтеся скачавши книгу Десерты диеты Дюкан.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
3640 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.