Книги

Лінк
books

Українська національна рослинна кухня

Українська національна кухня багата не тільки на м’ясні, а й на овочеві страви. У книзі ви знайдете рецепти пісних рослинних страв, як зовсім нових, так і добре знайомих, але у рослинному виконанні.Болгарія. Вино і кухня (Болгария. Вино и кухня)

Кулінарний туристичний путівник по Болгарії. У книзі ви знайдете цікаву інформацію про болгарські вина, національні страви і продукти, а також корисні примітки для мандрівників і основні туристичні напрями.Екстремальна кухня - Джері Хопкінс (Экстремальная кухня - Джерри Хопкинс)

Це корисна книга для усіх мандрівників, як, потрапляючи у екзотичні країни, замість звичної картоплі та солених огірків, бачать у меню смажених тарганів, варених змій або салат із кактусів. Автор книги про екстремальну кухню знайомить читачів зі своїм досвідом дегустації подібних екзотичних страв, стверджуючи, що саме ця їжа, така незвична для нас, неодмінно прийде на заміну добре відомій сьогодні.Їстівні та отруйні гриби України - Зерова М.

Книга розповідає про їстівні та отруйні гриби, які зростають на території України. Автор наводить характерні ознаки, за якими можна легко відрізнити їстівні гриби від отруйних, вказує час збирання різних грибів, способи використання їх. Наведено також найновіші літературні дані про отрути, властиві деяким грибам, симптоми отруєння і методи лікування при цьому.Абсент - Філ Бейкер (Абсент - Фил Бейкер)

Книга відомого англійського культуролога Філа Бейкера, в якій показано дивовижний шлях, пройдений цим незвичним напоєм – абсент від древніх часів і до наших днів. Що таке абсент, що робить його таким особливим та виділяє серед інших напоїв? Відповіді на ці та інші питання читач зможе дізнатись на сторінках цієї виняткової книги, багато розділів якої захоплюють вас так, ніби ви читаєте детектив.У будні і свята - Дарія Цвек

У книзі наводяться щотижневі меню обіду та вечері, розписані за місяцями року. В основному - це прості, дешеві та не складні у приготуванні страви. Читачі ознайомляться також із приготуванням традиційних народних страв.Казан, мангал та інші задоволення чоловіків - Сталік Ханкішієв (Сталик Ханкишиев)

Книга у якій показано, як неперевершений аромат і смак переплітаються між собою та творять щось прекрасне. Спеції, прянощі, нові продукти, а поряд з цим і нові кулінарні враження і рецепти. Традиції різних країн, які найкраще відображаються у їх унікальній кухні.Наукові основи здорового харчуваня (Научные основы здорового питания)

Книга "Наукові основи здорового харчування" призначена для лікарів-дієтологів, гастроентерологів, клінічних фармакологів, провізорів, студентів медичних вузів та широкого кола читачів, які постійно прагнуть до досконалості та розширенню меж своїх знань.Не хворійте! Правила повноцінного харчування від Майї Гогулан - Майя Гогулан (Не болейте! Правила полноценного питания от Майи Гогулан - Майя Гогулан)

За довгі роки протистояння чужим недугам Майя Гогулан накопичила колосальний досвід стратегії та тактики боротьби із хворобою і у своїй книзі вказує шлях до перемоги, до одужання - шлях здорового харчування.Їжа, що дає здоров'я - Б. Валентинов, Е. Наумова (Еда, дающая здоровье - Б. Валентинов, Э.Наумова)

Традиційна китайська медицина спеціалізується на глибокій класифікації продуктів харчування залежно від їх властивостей та правильного підбору дієти для кожної людини особисто. Проте, для повсякденного здорового харчування достатньо знати лише основи правильного харчування та властивості найбільш поширених та корисних продуктів.