Їжа, що дає здоров'я - Б. Валентинов, Е. Наумова (Еда, дающая здоровье - Б. Валентинов, Э.Наумова)

Властивості файлу

Автор: Б. Валентинов, Е. Наумова
Жанр: Кулінарія
Рік видавництва: 2007
Видавництво: Мир книги
Кількість сторінок: 256
Мова: Українська
Формат: PDF
Розмір: 2,48 Мб

Скріншоти
Зміст книжки Їжа, що дає здоров'я 1
Зміст книжки Їжа, що дає здоров'я 2
Ключ: продукти харчування, вказівник статей
Продукти із холодними/прохолодними властивостями
Найбільш популярні продукти харчування: корисні властивості та обмеження у використанні
Вміст мінеральних речовин, вітамінів, мікро- та макроелементів
Захворювання дихальних шляхів
Рецепти для жінок
Постер
Їжа, що дає здоров'я - Б. Валентинов, Е. Наумова
Категорія (нова)
Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.

Опис: Відомо, що в Китаї лікування нерозривно пов'язане із принципами здорового харчування, а китайська кухня є однією із найбільш популярних у світі не лише через свої смакові якості, а й завдяки її оздоровчій дії на організм. Ця книга дає уявлення про один із найбільш цікавих напрямів традиційної китайської медицини - здоровому та лікувальному харчуванню. У книзі описуються різноманітні підходи до харчування для здорових та хворих людей залежно від пори року, лікувальних властивостей продуктів харчування, а також від природних особливостей організму людини. Особливої уваги заслуговує розділ, у якому описані рецепти "харчових" ліків та корисних страв традиційної китайської медицини, які можна приготувати з наявними практично у кожному холодильнику продуктами.
Інформація у книзі дуже чітко та зручно поділена по розділам. У першій частині книги ви знайдете основні принципи здорового харчування, таблицю, де вказані властивості та харчові якості відомих продуктів. Також тут представлені варіанти дієт для різних пір року, для того щоб ваш організм своєчасно отримував найбільш потрібні йому речовини. У книзі ви знайдете опис найбільш популярних продуктів здорового харчування, із детально описаними їх властивостями та обмеженнями у використані,  інформація у розділах доповнена таблицями із вказанням вмісту мінеральних речовин, вітамінів, мікро- та макроелементів у цих продуктах, а також цікавими, смачними та корисними рецептами страв з тим чи іншим продуктом.
Друга частина книги присвячена рецептам для підтримання та відновлення вашого здоров'я. Тут ви знайдете рецепти для лікування та профілактики деяких внутрішніх захворювань та зовнішніх дефектів. А також рецепти здорового харчування  для жінок та чоловіків.
А для швидкого  та ефективного пошуку інформації ви можете скористатися допоміжним покажчиком із вказівником харчових продуктів, рецептів для внутрішнього та зовнішнього лікування та відповідними сторінками.