Файловий архів

Не хворійте! Правила повноцінного харчування від Майї Гогулан - Майя Гогулан (Не болейте! Правила полноценного питания от Майи Гогулан - Майя Гогулан)

Параметри файлів

Автор: Майя Гогулан
Жанр: Кулінарія
Рік видавництва: 2009
Видавництво: Издательство АСТ
Кількість сторінок: 33
Мова: Російська
Формат: djvu
Розмір: 6,32 Мб

Опис

Опис: У живому організмі, як і у будь-якій енергетичній системі, відбувається постійний обмін енергіями: одна енергія входить, інша - виділяється.
Їжа - це ввідна енергія, а життєві прояви (теплота, дихання, рух, виділення, думка і т.д.) - це енергія вивідна. Щоб людина була здоровою, між ввідною та вивідною енергіями повинен існувати баланс, у протилежному випадку незасвоєні продукти обміну будуть отруювати організм і в кінцевому випадку стануть причиною хвороби.
Багато проблем: погане здоров'я, зайва вага тіла, поганим настроєм та невдачами, пов'язані з їжею, яку люди їдять та поживними речовинами, котрих вони не отримують.
А, між іншим, з усім цим можна було б покінчити, якщо дотримуватись певних принципів: принципів здорового харчування. У даній книзі ви дізнаєтесь про те, які ці принципи та яким чином правильно організувати харчування у відповідності з ними. У своїй книзі "Закони повноцінного харчування" Майя Гогулан детально розповіла про закони здорового харчування. Перед вами короткий курс системи Гогулан  у таблицях та схемах. Така форма подачі матеріалу дозволить вам легко знайти потрібний засіб або рецепт, швидко підібрати продукти для щоденного меню, скласти власний "чорний список" небажаних продуктів.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
3202 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.