Не хворійте! Правила повноцінного харчування від Майї Гогулан - Майя Гогулан (Не болейте! Правила полноценного питания от Майи Гогулан - Майя Гогулан)

Властивості файлу

Автор: Майя Гогулан
Жанр: Кулінарія
Рік видавництва: 2009
Видавництво: Издательство АСТ
Кількість сторінок: 33
Мова: Російська
Формат: djvu
Розмір: 6,32 Мб

Скріншоти
Принципи здорового харчування
Принцип перший: їмо їжу, що містить енергію Життя
Правила повноцінного харчування за системою харчування Ніші
Вступ
Правила споживання фруктів
Принцип третій: знання ідеального складу їжі та її властивостей
Принцип третій: знання ідеального складу їжі та її властивостей
Поширені помилки харчування
Постер
Не хворійте! Правила повноцінного харчування від Майї Гогулан - Майя Гогулан
Категорія (нова)
Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.

Опис: У живому організмі, як і у будь-якій енергетичній системі, відбувається постійний обмін енергіями: одна енергія входить, інша - виділяється.
Їжа - це ввідна енергія, а життєві прояви (теплота, дихання, рух, виділення, думка і т.д.) - це енергія вивідна. Щоб людина була здоровою, між ввідною та вивідною енергіями повинен існувати баланс, у протилежному випадку незасвоєні продукти обміну будуть отруювати організм і в кінцевому випадку стануть причиною хвороби.
Багато проблем: погане здоров'я, зайва вага тіла, поганим настроєм та невдачами, пов'язані з їжею, яку люди їдять та поживними речовинами, котрих вони не отримують.
А, між іншим, з усім цим можна було б покінчити, якщо дотримуватись певних принципів: принципів здорового харчування. У даній книзі ви дізнаєтесь про те, які ці принципи та яким чином правильно організувати харчування у відповідності з ними. У своїй книзі "Закони повноцінного харчування" Майя Гогулан детально розповіла про закони здорового харчування. Перед вами короткий курс системи Гогулан  у таблицях та схемах. Така форма подачі матеріалу дозволить вам легко знайти потрібний засіб або рецепт, швидко підібрати продукти для щоденного меню, скласти власний "чорний список" небажаних продуктів.