Технологія домашнього консервування

Властивості файлу

Автор: Жвалевський А.С, Євстигнєєв Г. М, Камнєва З.П, Марчук Л.І, Хенкін, Д.І.
Жанр: Кулінарія, консервування
Рік видавництва: 1986
Видавництво: Техніка
Кількість сторінок: 137
Мова: Українська
Формат: pdf
Розмір: 10,1 Мб

Скріншоти
Підготовка сировини до консервування
Перець солодкий з яблуками в маринаді
Вишні мариновані
Варення, джем, повидло
Технологія домашнього консервування зміст ст.1
Технологія домашнього консервування зміст ст.2
Технологія домашнього консервування зміст ст.3
Постер
Технологія домашнього консервування
Категорія (нова)
Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.

Опис: Одним із найпоширеніших способів переробки продуктів у домашніх умовах є консервування плодів та овочів, ягід, риби, м'яса. Це дає змогу значно розширити асортимент продуктів, які використовуються в раціональному харчуванні цілий рік.
Значну частину плодів, ягід та овочів можна заготовляти на зиму різними способами консервування (стерилізацією,  квашенням, маринуванням, сушінням) як у промислових, так і в домашніх умовах. При консервуванні зберігаються поживна цінність харчів, та їхня якість.
Дана книжка познайомить читачів з найпростішими методами консервування і зберігання різноманітних плодів, овочів, риби і м'яса в домашніх умовах. Наведені рецепти консервування практично допоможуть нашим любителям домашнього консервування в розширенні асортименту смачних і поживних страв.
Рекомендації з цієї книги щодо використання спеціальних пристроїв для очищення, нарізування, варіння, стерилізації та закручування набагато полегшать і прискорять процес приготування консервів.
Це вже шосте перевидання цієї популярної книги. Воно доповнене новими даними про складові частини харчових продуктів, і їх роль у раціональному харчуванні, дана характеристика плодів та овочів, які найчастіше використовуються для консервування, розширені розділи, в яких наведені рецептури різних консервів із плодів та ягід для людей хворих на цукровий діабет, з м'яса та м'ясних продуктів, а також доданий новий розділ "Хлібний квас". Тут також наведені рецептури та способи приготування консервів, які найбільш популярні в Угорщині, Болгарії, Чехії та Словаччині.