Файловий архів

Технологія домашнього консервування

Параметри файлів

Автор: Жвалевський А.С, Євстигнєєв Г. М, Камнєва З.П, Марчук Л.І, Хенкін, Д.І.
Жанр: Кулінарія, консервування
Рік видавництва: 1986
Видавництво: Техніка
Кількість сторінок: 137
Мова: Українська
Формат: pdf
Розмір: 10,1 Мб

Опис

Опис: Одним із найпоширеніших способів переробки продуктів у домашніх умовах є консервування плодів та овочів, ягід, риби, м'яса. Це дає змогу значно розширити асортимент продуктів, які використовуються в раціональному харчуванні цілий рік.
Значну частину плодів, ягід та овочів можна заготовляти на зиму різними способами консервування (стерилізацією,  квашенням, маринуванням, сушінням) як у промислових, так і в домашніх умовах. При консервуванні зберігаються поживна цінність харчів, та їхня якість.
Дана книжка познайомить читачів з найпростішими методами консервування і зберігання різноманітних плодів, овочів, риби і м'яса в домашніх умовах. Наведені рецепти консервування практично допоможуть нашим любителям домашнього консервування в розширенні асортименту смачних і поживних страв.
Рекомендації з цієї книги щодо використання спеціальних пристроїв для очищення, нарізування, варіння, стерилізації та закручування набагато полегшать і прискорять процес приготування консервів.
Це вже шосте перевидання цієї популярної книги. Воно доповнене новими даними про складові частини харчових продуктів, і їх роль у раціональному харчуванні, дана характеристика плодів та овочів, які найчастіше використовуються для консервування, розширені розділи, в яких наведені рецептури різних консервів із плодів та ягід для людей хворих на цукровий діабет, з м'яса та м'ясних продуктів, а також доданий новий розділ "Хлібний квас". Тут також наведені рецептури та способи приготування консервів, які найбільш популярні в Угорщині, Болгарії, Чехії та Словаччині.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
3956 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.