Файловий архів

Технологія приготування їжі (Косовенко)

Параметри файлів

Автор: Косовенко М.С. Смірнова Ж.М. Старовойт Л.Я.
Жанр: Підручник
Рік видавництва: 2003
Видавництво: Факт
Кількість сторінок: 360 (423 з ілюстраціями)
Мова: Українська
Формат: djvu
Розмір: 9,8 Мб

Опис

Опис: У підручнику Технологія приготування їжі охарактеризовано різноманітні продукти та їх використання у галузі сучасного харчування. Тут наведено норми кількості продуктів і рецепти приготування багатьох страв, які готують у закладах громадського харчування України. Окрім того, у підручнику ви знайдете рецепти приготування  азіатських страв (китайських, японських) та страв європейських національних кухонь, зокрема французької, німецької, англійської, російської та інших.
Щоб викликати цікавість до вивчення поданого матеріалу, в тексті виділено основні поняття, терміни, наведено технологічні схеми для приготування страв із обґрунтуванням тих процесів, які проходять при тепловій, механічній або хімічній обробці продуктів. В книзі є також ілюстрації готових страв.
Розділ Стандарти, посібника Технологія приготування їжі, висвітлює загальну характеристику процесу стандартизації в Україні на сучасному етапі та методи якими можна визначити якість продукції. У ньому представлено основи стандартизації, систему сертифікації продуктів та механізми управління якістю.
У додатках ви знайдете описи основних методів стандартизації, списки міжнародних стандартів (ISO), та перелік нормативних документів України в галузі сертифікації.
Книга Технологія приготування їжі розроблена для учнів навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації зі спеціальності технологія харчування з врахуванням змісту відповідних навчальних програми. Також його можна рекомендувати працівникам закладів громадського харчування.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
14206 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.