Технологія приготування їжі (Косовенко)

Властивості файлу

Автор: Косовенко М.С. Смірнова Ж.М. Старовойт Л.Я.
Жанр: Підручник
Рік видавництва: 2003
Видавництво: Факт
Кількість сторінок: 360 (423 з ілюстраціями)
Мова: Українська
Формат: djvu
Розмір: 9,8 Мб

Скріншоти
Технологія приготування їжі - зміст сторінка 1
Технологія приготування їжі - зміст сторінка 2
Технологія приготування їжі - зміст сторінка 3
Страви з птиці
Інструмент та інвентар для приготування коктейлів
Картопля, фарширована з різними начинками
Масляні суміші та бутербродні пасти
Постер
Технологія приготування їжі Косовенко
Категорія (нова)
Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.

Опис: У підручнику Технологія приготування їжі охарактеризовано різноманітні продукти та їх використання у галузі сучасного харчування. Тут наведено норми кількості продуктів і рецепти приготування багатьох страв, які готують у закладах громадського харчування України. Окрім того, у підручнику ви знайдете рецепти приготування  азіатських страв (китайських, японських) та страв європейських національних кухонь, зокрема французької, німецької, англійської, російської та інших.
Щоб викликати цікавість до вивчення поданого матеріалу, в тексті виділено основні поняття, терміни, наведено технологічні схеми для приготування страв із обґрунтуванням тих процесів, які проходять при тепловій, механічній або хімічній обробці продуктів. В книзі є також ілюстрації готових страв.
Розділ Стандарти, посібника Технологія приготування їжі, висвітлює загальну характеристику процесу стандартизації в Україні на сучасному етапі та методи якими можна визначити якість продукції. У ньому представлено основи стандартизації, систему сертифікації продуктів та механізми управління якістю.
У додатках ви знайдете описи основних методів стандартизації, списки міжнародних стандартів (ISO), та перелік нормативних документів України в галузі сертифікації.
Книга Технологія приготування їжі розроблена для учнів навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації зі спеціальності технологія харчування з врахуванням змісту відповідних навчальних програми. Також його можна рекомендувати працівникам закладів громадського харчування.