Файловий архів

Я не вмію худнути - П'єр Дюкан (Я не умею худеть - Пьер Дюкан)

Параметри файлів

Автор: П'єр Дюкан
Жанр: Медицина і дієти
Рік видавництва: 2007
Видавництво: Эксмо
Кількість сторінок: 319
Мова: Російська
Формат: pdf
Розмір: 78,5 Мб

Опис

Опис: П'єр Дюкан є дуже відомим французьким лікарем дієтологом. Він написав два десятки книг, а деякі з них стали бестселерами, як наприклад, ця книга "Я не умею худеть", яка продалася накладом більше ніж 10 мільйонів екземплярів. Тут описана власна методика лікаря Дюкана, яку він придумав і випробовував на практиці впродовж більш ніж 35 років. Мільйони французів успішно скинули зайву вагу спробувавши цю методику.
П'єр Дюкан виділив 100 продуктів харчування, які може вживати людина під час дієти. Це набільш якісні, поживні і ситні продукти, які можна вживати без обмежень. Сама дієта розділена на 4 етапи, які передбачають: скидання більшої частини надлишкової ваги, досягнення бажаної ваги, закріплення результатів, та подальша підтримка досягнутих успіхів протягом усього життя.  
Ця книга буде корисною особливо для тих, хто вже спробував багато різних дієт і розчарувався в них. Безліч людей які скидали зайву вагу, ніяк не могли закріпити результати. Скачайте книгу "Я не умею худеть" від П'єра Дюкана і ви обов'язково досягнете тїєї ваги, яка вас буде повністю влаштовувати, і при цьому вам не доведеться відмовлятися від багатьох смачних страв.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
6055 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.