Компанія Truman’s відкриває пивний сад у Лондоні

Компанія Truman’s відкриває у східній частині Лондона найбільший соціально дистанційований паб і пивний сад у Великобританії. Забезпечувати заклад пивом буде власна пивоварня.

Truman’s Social Club у районі Уолтемстоу має площу понад 3 тис м.кв. Відвідувачам будуть доступні розливне свіжезварене пиво та вулична їжа.

Truman’s Social Club

Великий відкритий простір спланований таким чином, щоб врахувати всі вимоги соціального дистанціювання, включаючи можливість попереднього бронювання, дезінфекцію рук на вході та виході, безпечну відстань між столами, спеціальні правила обслуговування, оформлення замовлення через телефон і модульні станції для персоналу, які дозволяють звести непотрібні контакти до мінімуму.

По мірі подальшого послаблення заходів компанія планує ввести в роботу величезний відкритий простір, у якому розташується нова пивоварня (наразі запуск заплановано на 2021), кафе, бар, магазин, фудкорт з вуличною їжею і простір для проведення заходів.

Концепт Truman’s Social Club

Очікується, що новий заклад, який працює без вихідних, стане громадським центром, у якому люди зрожуть відпочивати, проводити ділові зустрічі, заходи, кінопокази і знайомитися з виробництвом пива під час екскурсій по пивоварні. У найближчі 5 років Truman’s Social Club планує створити понад 100 нових робочих місць.

У новому Truman’s Social Club можна забронювати столик для групи до 6 людей. На вході необхідно внести депозит у розмірі 5 центів за пінту пива або безалкогольний напій. Розміри пивного саду дозволяють обслуговувати гостей і без попереднього запису, втім адміністрація радить користуватися послугами бронювання.

Бармен наливає пивоДодайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.