Блоги

Мішленівський ресторан Noma змінив формат під час карантину

Всесвітньо відомий ресторан скандинавської кухні Noma (Данія, Копенгаген), відмічений 2 зірками Мішлен, недавно відкрився після послаблення карантину в країні.

На здивування та розчарування багатьох клієнтів, Noma тепер - не вишуканий заклад з авторською кухнею та ексклюзивними стравами, а скромна бургерна з винним баром. Найближчим часом у ресторані буде працювати тільки відкрита тераса, як того вимагають нові правила, а в меню будуть лише 2 варіанти страв - чізбургер і вегетаріанський бургер з котлетою із кіноа та сої вартістю $18 кожний.

Бургер

Зазвичай вартість вечері у Noma становить близько $350-370 без напоїв. Якщо раніше місця у ресторані бронювались за декілька місяців, то тепер жодного бронювання не потрібно, і заклад відкритий для всіх кожного дня. Зі слів шеф-кухаря і власника Noma Рене Редзепі, його команді з 85 людей знадобиться час, щоб пристосуватися до правил соціального дистанціювання і підготувати нове меню.

Бургери з вином на терасі

Рене Редзепі очікує, що трапеза з вином на відкритому повітрі стане дуже популярною, і не здивується, якщо Noma буде обслуговувати близько 500 людей кожного дня, хоча одночасно на терасі ресторану зможуть знаходитись не більше 60 гостей, щоб правила дистанціювання були дотримані.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.