Блоги

Вчені створили безпохмільний алкоголь

Група вчених створила синтетичний спирт. Новий напій отримав назву Alcarelle, спеціалісти стверджують, що цей спирт викликає стан алкогольного сп’яніння, однак “без негативних наслідків для організму” - тобто без похмілля.

Шоти з алкоголем

Вчені під керівництвом професора Девіда Натта почали роботу над формулою Alcarelle ще у 1983 році, пише видання The Guardian.

Сам Девід  Натт, який за сумісництвом є психіатром, каже, що у своїй роботі він часто має справу з людьми, чиє життя зруйнував алкоголь. Після таких історій професор вирішив почати свої дослідження.

Алкоголь вбиває більше людей, ніж малярія, менінгіт, туберкульоз та лихоманка денге разом взяті.

Дівчина з похміллям

Зі слів Девіда Натта, алкоголь набагато небезпечніший, ніж крек - один із найсильніший синтетичних наркотиків. У той же час синтетичний спирт, стверджує Девід Натт, “дозволяє розслабитись і соціалізуватись, але без похмілля, проблем зі здоров’ям та ризиком загубити своє життя”.

Зараз Alcarelle проходить тестування на безпечність. У майбутньому вчені також хочуть покращити смак синтетичного спирту. А у найближчі 5 років Девід Натт планує вивести Alcarelle на ринок. Яким чином - він поки що не знає. Швидше всього, Alcarelle буде зареєстрований на ринку у якості харчової добавки.

Вчені стверджують, що створювати власну компанію з виробництва безпохмільних напоїв вони не будуть. Замість цього вони планують постачати свою добавку вже існуючим компаніям.

Компанія п'є пиво
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.