Блоги

Їжа для успіху у кар'єрі

Щоб швидко досягти успіху у кар'єрі, необхідні працездатність, вміння концентруватись та хороша пам'ять. Ці якості багато у чому залежать від харчування.

Команда

Британські вчені склали список продуктів, завдяки яким можна швидше побудувати кар'єру. Насамперед, це продукти, що містять омега-3 жирні кислоти: риба, горіхи та насіння. Вони є необхідними для забезпечення зв'язків між клітинами мозку. Щоб завжди бути енергійним та у гарному дусі, необхідним є допамін, що міститься у шоколаді, буряку, соєвих продуктах, яйцях, м'ясі, злаках та мигдалі. 

Їжа для мозку

Для підвищення працездатності багато хто звертається за допомогою до кави, але насправді занадто велика кількість кофеїну зробить людину неврівноваженою, так що одної порції еспресо на добу достатньо. Для покращення пам'яті вчені рекомендують продукти з високим вмістом холіну: яйця, печінка, соєві продукти, а також усі види капусти: білокачанну, броколі, кольрабі.

Їжа для мозку

А які продукти допоможуть кинути курити читайте у статті - http://harchi.info/blogs/san-ayt-j/yaki-produkty-dopomozhut-kynuty-palyty.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.