Сирна дієта

Тип дієти
Звичайна

Сирна дієта: загальні відомості

Сирна дієта, без сумнівів, належить до числа протеїнових методик схуднення. Сир - це дієтичний продукт молочного походження, до складу якого входить до 27% білка, 50% жиру та 400-600 мг солей кальцію та фосфору. Такий хімічний склад продукту робить його незамінним елементом харчування кожної людини. Варто відмітити, що сирний білок набагато краще засвоюється в організмі за білок м'яса.

Білок є основним джерелом незамінних амінокислот, які є необхідними для повноцінного росту та розвитку нашого організму. Для досягнення максимального ефекту схуднення, краще використовувати сорти сиру із низьким вмістом жиру. До їх числа можна віднести наступні види сирів: чечіль, гауда, домашній сир, рікота, тофу або моцарела.

Сирна дієта дуже легко переноситься організмом і водночас дає відмінні результати. Усього за 10 днів дієти ви зможете позбавитись до 7 кг зайвої ваги. Дана методика схуднення є чудово збалансованою по вітамінам та мінеральним речовинам, що додає їй особливої цінності.

Сирна дієта: меню

Кожного дня сирної дієти потрібно приймати їжу 5-6 разів, це є необхідним для того, щоб пришвидшити метаболізм у організмі. На час усієї дієти передбачений один раціон харчування, який потребує чіткого дотримання. Протягом усього дня необхідно споживати велику кількість рідини. Сирну дієту потрібно проводити по суворо визначеному розпорядку, останній прийом їжі повинен відбуватися не пізніше 18:00. Під час дотримання дієти не рекомендується займатися спортом, за виключенням легкої зарядки.

  • Сніданок (8:00) - одна чашка кави.
  • Другий сніданок (10:00) - одне варене яйце.
  • Легкий перекус (12:00) - 25 г нежирної шинки.
  • Обід (14:00) - порція твердого сиру 100 г.
  • Підвечірок (16:00) - 150 г знежиреного творога.

Сирна дієта: різновиди

Сьогодні можна виділити два основні різновиди класичної сирної дієти:

1. Винно-сирна дієта - ідеально підійде на період відпустки, оскільки кожний прийом їжі буде супроводжуватись бокалом білого вина. Дана методика більше нагадує розвантажувальний день, що дозволить вам схуднути грам на 500. Раціон складається із 5 прийомів їжі, а саме 80 гр сиру, один хлібець та бокал білого вина. Особливу увагу варто приділити питному режиму - не менше 2-3 літрів на добу.

2. Сирна дієта із триразовим харчуванням - розрахована на 7-10 днів. Її раціон повністю виключає фрукти, цукор, соки та іншу калорійну їжу.

  • Сніданок - 100 грам твердого сиру або порція творога + чорна кава.
  • Обід - салат із овочів та сиру + овочевий суп.
  • Вечеря - 100 грам ніжного сиру + склянка кефіру.


Сирна дієта: протипоказання

Незважаючи на свої позитивні сторони, сирна дієта має також ряд обмежень:

  • У зв'язку з тим, що сир багатий на молочні жири, дана дієта заборонена при неприйнятті організмом лактози, а також гіпертонії або атеросклерозі.
  • Сир виявляє закріплюючий ефект, тому він не рекомендується при наявності хронічних запорів та ниркової недостатності.
  • Раціон харчування сирної дієти є погано збалансованим по вуглеводам, тому не варто використовувати дієту при інтенсивній розумовій або фізичній діяльності.

Сирна дієта: відгуки та результати

На сьогоднішній день більшість бажаючих схуднути уже випробували сирну дієту. У більшості випадків, відгуки про сирну дієту мають позитивний характер. Безсумнівно, є і негативні відгуки, у яких люди скаржаться на недостатню результативність дієти. Позаяк одна і та ж дієта у двох різних людей може викликати різні результати.

Сирна дієта є однією із найбільш ефективних методик схуднення, заснованих на споживанні білкових продуктів. Саме тому, якщо вам підходить подібний білковий тип дієт, то варто обрати саме цю систему. Раціон харчування є чудово збалансованим по кількості вітамінів та мінеральних речовин, тому перед початком дієти не обов'язково додатково приймати вітамінно-мінеральний комплекс. Завдяки високому вмісту біфідобактерій у раціоні, сирна дієта значно покращує роботу системи травлення. Проте, не забувайте перед початком використання дієти проконсультуватись із лікарем.



Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.