Файловий архів

Технологія приготування їжі (Шумило)

Параметри файлів

Автор: Шумило Г.І.
Жанр: Навчальний посібник
Рік видавництва: 2008
Видавництво: Кондор
Кількість сторінок: 506
Мова: Українська
Формат: djvu
Розмір: 11,4 Мб

Опис

Опис: В книзі описана теплова, хімічна і механічна обробка їжі та інші етапи підготовки продуктів харчування (круп, овочів, м'яса, риби та інших продуктів) для подальшого приготування страв. Назва книги Технологія приготування їжі, визначає її тематику: тут ви знайдете характеристику різних видів страв та вимоги до їх якості, складу та процесу приготування, а також представлені всі види страв, які готуються у закладах громадського харчування.
Для багатьох читачів буде цікавим розділ про харчування учнів та студентів ПТУ, в якому наведено їх потреби в поживних речовинах, норми харчування в навчальних закладах, основні вимоги до складання меню, до приготування страв та їх подачі.
Зверніть увагу на розділ про лікувальне харчування. Тут ви знайдете інформацію про те як організувати лікувальне харчування, охарактеризовано різні дієти та лікувальні меню. Для кожного виду продуктів харчування є рецепти страв та інформація при яких хворобах їх можна вживати. Окремо виділені страви для діабетиків.
Технологія приготування їжі визначає методи обробки харчових продуктів і способи приготування страв та кулінарних виробів. Різні технології приготування їжі насправді є збіркою досвіду багатьох працівників галузі громадського харчування зі всього світу.
Книга Технологія приготування їжі в першу чергу призначена для студентів технологічних відділень профільних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Цей підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник, але він також стане у нагоді звичайним людям, які можуть використати подані в ній рецепти і кулінарні прийоми на своїй кухні. Можливо хтось, прочитавши про лікувальне дієтичне харчування, зможе тким чином покращити своє здоров'я. А батьки матимуть нагоду порівняти норми харчування дітей, які описані в цій книзі, з реальним харчуванням їхніх дітей в навчальних закладах.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
21778 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Коментарі

іванець анна
Я хочу купити книжку шумило

гнатюк ганна
Хочу замовити книгу шумило