Харчі інфо

Сама корисна їжа - Проростки (Самая полезная еда - проростки)

Параметри файлів

Автор: Шаскольські Н.Д. і В.В.
Жанр: Здорове харчуквання
Рік видавництва: 2009
Видавництво: Веды
Кількість сторінок: 192
Мова: Російська
Формат: djvu
Розмір: 1,73 Мб

Опис

Опис: Проростки — чудовий профілактичний засіб, який допоможе вберегтись від простудних захворювань, попередити різноманітні ускладнення, скинути зайві кілограми, або ж набрати недостаючі. Автори книги займаються пророщеним зерном з 1994 року. Книга є чудовим посібником для тих, хто зацікавився проростками: тут присутній спеціальний розділ, у якому описаний процес проростання зерна — від грунту, обраного для посадки до вигляду та користі готового продукту. У наступному розділі книги ви можете прочитати про властивості проростків. Він доповнений таблицями з показниками вмісту активних елементів, вітамінів та мінералів у пророщеному зерні різних культур, що дозволяє скласти чітке уявлення про цінність проростків тієї чи іншої культури залежно від потреб вашого організму.
Особливої уваги заслуговує наступна частина книги — історія культури, склад насіння та властивості пророщеного зерна. Матеріал цього розділу вдало посортований по культурам. І тут ви знайдете усе — біологію, історію відкриття рослини, способи вживання проростків та правила вирощування. Родзинкою є рецепти салатів з пророщеним зерном тієї чи іншої культури на будь-який смак та вибір.
Також у книзі автори надають просту та зрозумілу інструкцію, як приготувати проростки у домашніх умовах — що є ідеальним для тих, хто хоче зайнятись пророщуванням зерна самостійно. І, звісно, на завершення ви дізнаєтесь про деякі особливості приймання проростків: як зробити методику лікування чи профілактики більш ефективною і які є протипоказання. А в кінці книги читачі знайдуть додатки, у яких наведені таблиці та графіки цінності насіння різних культур.

Скріншоти
Цей файл більше неможливо завантажити!
4034 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.