Блоги

Збери свій бургер у McDonald's

Любите бургери з МакДональдса, але часто виникає відчуття, що котлеті між булочок чогось не вистачає? Прийшов ваш зірковий час: з минулого місяця відвідувачі українських McDonald’s зможуть замовляти бургери на свій смак. Так звана послуга “збери сам” буде доступна у всіх ресторанах із досвідом майбутнього.

Вивіска McDonald's

Для тих, хто не в курсі: МакДональдс з досвідом майбутнього - це ресторани швидкого харчування з новим форматом обслуговування. У таких закладах є термінали самообслуговування, які дозволяють гостям спокійно і без поспіху переглянути усі страви в меню у електронному форматі, а потім не поспішаючи зробити замовлення та одразу оплатити його за допомогою картки або ж розрахуватися потім готівкою у касі.

Також у таких ресторанах є обслуговування за столиками. Це значить, що відвідувач замовляє страви на касі, а потім чекає замовлення за столиком. Співробітник McDonald’s ідентифікує гостя за допомогою спеціального пристрою та приносить страви. Якщо ж відвідувач замовляє страви через термінал самообслуговування та оплачує карткою, до каси йому підходити не потрібно, можна одразу чекати своє замовлення за столиком.

Бургери

З 7 листопада у всіх McDonald’s із досвідом майбутнього гості можуть додавати або забирати інгредієнти бургерів на свій смак. У бургер можна внести максимум 6 змін. Наприклад, Дабл Чізбургер тепер можна спробувати з помідором, салатом айсберг, беконом, а також додати ще одну котлету, шматок сиру та збільшити кількість маринованих огірків і соусів.

На сьогодні МакДональдсів із досвідом майбутнього в Україні поки що 10 штук: 5 у Києві, і по одному у Борисполі, Харкові, Черкасах, Львові та Тернополі. До кінця року в Україні буде працювати 18 ресторанів МакДональдс нового формату, і скрізь буде послуга зміни рецептури бургерів.

їжа з McDonald's
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.