Статті

Виробники крафтової продукції «виходять із тіні»

УВАГА! У зв'язку з введенням карантину та скасуванням усіх масових заходів, відкриття "Продуктовні" тимчасово відкладається.

Запрошуємо вас на відкриття першого в Україні виробничого хабу Продуктовня” за адресою м.Львів, вул.Хуторівка, 4б на території гуртового ринку «Шувар» (третій поверх м'ясного терміналу).

«Продуктовня» – це соціальний проект, який допоможе дрібним виробникам просувати свій продукт офіційно та згідно з основними стандартами безпеки та якості. Продукти й надалі виготовлятимуть локальні компанії з душею, але для покращення процесу їм створено умови якісного розвитку та масштабування.

Відтепер кожен локальний підприємець, який створює крафтові продукти, зможе в максимально комфортних та безпечних умовах провадити виробництво. «Продуктовня» надає змогу крафту «вийти з тіні» та розвивати українське мануфактурне виробництво, піднявши його на європейський рівень безпеки. Таким чином маленькі компанії можуть досягнути більшої впізнаваності та поширення свого продукту.

Із відкриттям «Продуктовні» буде запущено чотири ланки виробництва: сиров’ялені ковбаси, молочна продукція, соуси та джеми, а також мікрозелень.

Кожна з них виготовлятиме унікальний крафтовий продукт за власною рецептурою.

Одним із головних пріоритетів виробничого майданчика «Продуктовня» – є гарантія якості, яку контролюватимуть на всіх етапах виробничого процесу.

Крафтові сири

Для акредитації представників ЗМІ потрібно заповнити форму.

778 переглядів
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.