Блоги

Фуд-тренди 2019

Відома ресторанна компанія Baum + Whiteman поділилася трендами у гастрономії на 2019 рік. Давайте дізнаємось, що очікує нас у сфері їжі. Спойлер: нічого жахливого насправді.

Спеціалісти компанії опублікуввли доповідь, у якому йдеться про те, що новий рік готує нам.

Зростання кількості ресторанів формату fast-casual

Це означає, що збільшиться кількість недорогих кафе швидкого харчування. У таких місцях, зазвичай, невелика посадка, а іноді її і немає взагалі. Готує їжу та обслуговує гостей частіше всього одна людина.

Ресторан формату fast-casual

Роботизація

Майбутнє вже настало, роботи заміняють людей, у тому числі й офіціантів. Не кажучи вже про те, що на кухні з’являється все більше техніки, яка дозволяє наймати меншу кількість кухарів, роблячи всю роботу за них.

Роботизований шеф-кухар

Їжа з Середньої Азії

Казахстан, Таджикистан, Азербайджан, Узбекистан - у 2019 році настане зірковий час кухні цих народів. Експерти вангують, що на зміну азійській локшині та індійському каррі прийдуть плов, баклажани, кінза і тархун, а також спеції та прянощі з цих регіонів.

Плов

Тонкацу

Страва японської кухні. У перекладі з японської тонкацу означає свинячу котлету. З вигляду вона більш нагадує шніцель: свиняче філе добре відбивають, а потім обвалюють у борошні, яйці та паніровці панко - традиційній японській суміші для смаження у фритюрі (складається з крупної та повітряної хлібної крихти та спецій). Котлети смажать у фритюрі або запікають у духовці.

Тонкацу

Страви сичуанської кухні

Найбільш постійний тренд останніх років - китайська їжа. Однак у цьому році світ зійде з розуму по стравам сичуанської кухні - один із 4 напрямів китайської національної кухні. Страви сичуанської кухні мають дуже насичений та гострий смак, який досягається завдяки активному використанню часника і червоного перцю, а також місцевих перців, горіхів, кунжутної пасти та женьшеню.

Страва сичуанської кухні

Кислий смак

Саме цей смак буде присутній у більшості страв та соусів. Спеціалісти пов’язують цей тренд з популярністю корейської кухні, а також зі зростаючим впливом філіпінської кухні - і там, і там, практично в усіх стравах дуже активно використовують оцет.

Різні види оцту

Штучне м’ясо

Неймовірно, але факт. Щоб зберегти навколишнє середовище, вчені навчилися вирощувати м’ясо у лабораторіях, і, кажуть, за смаком воно нічим не поступається натуральному. Проте тепер можна буде не ставати вегетаріанцем, але при цьому тербуватися про тварин та екологію.

Бургер із штучним м'ясом
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.