Напої з м'яса

Німецький м’ясник Петер Классен випустив на ринок напої з м’яса.

Петер Классен

Як каже Классен, він уже підписав договори з виробниками у Люксембурзі, Бельгії та Франції.

“Ми спостерігаємо великий інтерес. Нічого подібного ще не існує”, - відмітив м’ясник, додавши, що подав заявку на міжнародний патент.

На даний момент Классен розробив лінійку з трьох смаків напою: “Стейк”, “Бомбейська яловичина” та “Королівська курка”. Щоб приготувати напій, м’ясо з овочами варять у бульйоні та подрібнюють у пюре до консистенції какао. Після цього рідина розливається у пляшки та стерилізується.

Напої з м'яса

Зі слів 55-річного м’ясника, таким чином охолоджений напій можна зберігати протягом року. Він також вважає, що отримані напої зручно використовувати для потреб армії та гуманітарної допомоги.

Рецепт Классен разом зі своїм сином ФІлліпом і кухарем Штефаном Кіммелем розробляв протягом 3 років. “Буде багато прихильників, так же буде багато противників, які вважатимуть жахливою ідеєю пити м’ясо”, - вважає м’ясник.

Напої з м'яса

А про напій, що поєднує у собі білки, жири та вуглеводи, розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/soylent-bilky-zhyry-i-vuglevody-v-odniy-sklyanci.Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.