Блоги

У США з'явилося пиво зі смаком пончиків

Два культових американських бренди - виробник пончиків Dunkin’ Donuts і крафтова пивоварня Harpoon Brewery - запропонували американцям відсвяткувати початок осені цікавим способом.

Пиво від Harpoon і Dunkin' Donuts

Ці два бренди вирішили об’єднатися, щоб представити спільно створений продукт - пиво зі смаком справжніх пончиків. Pumpkin Spice Latte Ale (5,3% алкоголю) був натхненний лате зі смаком гарбузових спецій - це ель зі справжнім гарбузом, спеціями для гарбузового пирога, і також тут додали трохи кави. Пиво Boston Kreme Stout (4,3% алкоголю) - є ірландським стаутом, який зварили зі справжніми пончиками та какао-бобами для того, щоб отримати шоколадний смак. Додавання пончиків і малинового пюре дозволило зробити пиво Jelly Donut IPA (5,7% алкоголю) - воно має приємні фруктові нотки. Ці солодкі напої вже можна купити з вересня.

Коробка з пивом Harpoon Dunkin' Dozen

Генеральний директор і співзасновник компанії Harpoon Brewery каже, що пивовари, які у них працюють, завжди були майстрами-новаторами, але пиво зі справжніх пончиків вони варили вперше у житті. Він також висловив надію, що прихильники Dunkin’ Donuts отримають величезне задоволення, куштуючи нове пиво.

Люди п'ють пиво Harpoon Coffee Porter
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.