Статті

Carlsberg Ukraine виділяє 5,4 млн грн для боротьби із COVID-19

Carlsberg Ukraine долучається до ініціативи відповідального бізнесу та робить все можливе, аби допомогти зупинити поширення коронавірусу в Україні. Компанія спрямує 5,4 мільйона гривень на допомогу українським лікарням: 2,4 млн грн були витрачені на закупку захисних костюмів для лікарів, а 3 млн грн підуть на придбання 3 апаратів ШВЛ та кисневих концентратів.

В сьогоднішній ситуації, дуже важливо вивчити потреби лікарень і мати розуміння першочерговості. Наразі дуже гостро стоїть питання в нестачі засобів індивідуального захисту для лікарів та апаратів ШВЛ. Через брак захисних костюмів, лікарі хворіють цілими бригадами. Окрім того, можуть переносити інфекцію від здорових до хворих.

загрузка...

Аби не втрачати час і зробити допомогу максимально ефективною, в компанії прийняли рішення, в першу чергу, забезпечити захисними костюмами лікарів. На це було виділено 2,4 мільйони гривень. Близько 8000 комплектів буде відправлено у лікарні Києва, Львова та Запоріжжя.

До благодійної допомоги долучився і бренд Carlsberg, який вирішив скасувати щорічний науковий проект Science Battle та виділити додатково суму у 3 млн грн на допомогу українським лікарням, а саме закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів та кисневих концентраторів. Вже до кінця місяця 3 апарати будуть доставлені медичним закладам.

Окрім фінансової підтримки, Carlsberg Ukraine продовжує надавати допомогу продукцією. З квітня компанія долучилась до проєкту «Обід для медика» - разом з рестораном Il Molino доставляє обіди та «Квас Тарас» медикам у Олександрівську лікарню. Зараз саме вона є епіцентром боротьби з COVID-19 в Україні.

Також компанія розвозить «Квас Тарас» людям, які потребують підтримки в першу чергу: пенсіонерам і малозабезпеченим сім'ям.

Лого Carlsberg

206 переглядів
загрузка...

Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.