Матча лате - корисна альтернатива каві

Забудьте про каву - новий фаворит наймодніших людей планети (зірок, блогерів, світських персон) не лише виглядає досить фотогенічно, а також є справжнім дивом для вашого здоров’я. Зустрічайте матча лате - зелений напій з густою піною, який виглядає як кава з біо-добавками, але насправді є найкориснішим чаєм у світі.

Матча лате

Якщо подивитися на фотозвіти з Тижнів моди, то можна знайти склянку матча лате у руках селебріті чи не на кожному другому фото. До речі, матча подають не як чай, а як каву - у склянках або кавових горнятках. Саме тому зелений японський чай матча є таким популярним і на виніс - take away у наш час просто необхідний будь-якому новому напою, щоб, як кажуть, піти у маси.

Якщо ви думаєте, що модний матча лате продається тільки у Токіо або на Манхеттені, то помиляєтеся: у великих містах України у більшості кав’ярень можна знайти свій оригінальний рецепт цього напою.

Звідки ж такий ажіотаж навколо матча лате? Колись Гвінет Пелтроу, адепт здорового способу життя, розповіла про нього в інтерв’ю - і напій веганів отримав широку популярність у США. Виявилося, що бадьорить він не гірше за каву, а за своїми корисними властивостями не має аналогів. І ось чому.

Порошок матча

  • Матча сприяє схудненню. Клінічні дослідження довели, що поєднання антиоксидантів у чаїматча сповільнює ріст жирових клітин та пригнічує апетит - тому за допомогою напою так комфортно худнути.

  • Матча містить у 10 разів більше антиоксидантів, ніж звичайний зелений чай. А отже, енергії та молодості стає у 10 разів більше.

  • Матча - ідеальний засіб для сприяння детоксу. Цей чай, що використовується як замінник кави, допомагає печінці очищуватися та активувати натуральний обмін речовин у всьому організмі.

Приготування чаю матча

  • У матча міститься багато хлорофілу - речовини, яка допомагає зв’язувати та виводити з організму важкі метали.

  • Матча допомагає концентруватись. Японці саме цей продукт додають у БАДи для покращення фокусу та уваги.

  • Матча - ідеальна альтернатива каві. І за формою, і за вмістом. Склянка матчалате з піною нагадає про стандартний ритуал. До речі, бадьорить матча навіть сильніше за каву, але не має побічного ефекту кофеїнового виснаження.

Матча лате у прозорому горняткуДодайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.