Блоги

Новий вид органічної упаковки

У Китаї, В’єтнамі і Таїланді почали використовувати новий вид пакування. Загортаючи товар у бананове листя, продавці супермаркетів говорять, що така упаковка не шкодить здоров’ю людей і навколишньому середовищу. І з цим важко не погодитись.

Упаковка з бананового листя

Спеціалісти кажуть, що пластикові пакети, якими ми користуємося протягом декількох секунд, розкладаються на звалищі до 1000 років. Вчені впевнені, що переробка відходів не вирішить проблему, потрібно терміново скорочувати кількість відходів.

В Азії, де сконцентрована найбільша кількість населення земної кулі, першими зацікавилися цією проблемою. Зміни вирішили почати, повернувшись до витоків людства, пише інтернет-видання Metro. У деяких супермаркетах В’єтнаму, Китаю і Таїланду вже замінили пластикові пакети для овочів на бананове листя. Таке пакування не тільки економічне, а й зовсім безпечне.

Щоб еко упаковка не розпадалася, її закріпляють бамбуком. Ідея настільки сподобалась покупцям, що вони стали фотографувати полиці з продуктами та викладати знімки у соцмережах. Один з таких постів став вірусним, набравши 3,5 млн переглядів. Таким чином про цю ідею дізналися у всьому світі.

Продукти в упаковці з бананового листя

“Я думаю, що тепер покупці повинні показати супермаркетам, якому виду упаковки вони надають перевагу. Тому що якщо кожний вибере бананове листя, то магазин перестане зберігати продукти у пластику”, - написав автор посту, який облетів весь світ.

Першими бананове листя замість пакетів почали використовувати супермаркети тайської мережі Rimping. Потім ідею підхопила мережа супермаркетів Lotte Mart у в’єтнамському місті Хошимін. А потім бананова лихоманка перекинулась на Китай.

Втім, наразі не всю продукцію в азійських супермаркетах запаковують у листя, оскільки багато виробників досі вибирають пластик по причині його дешевизни.

Земля у пластиковому пакеті
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.