Блоги

Формула правильного споживання морозива

Британські вчені вивели спеціальну формулу для правильного споживання морозива. Якщо її дотримуватися, то смак десерту покращиться у 7 разів.

Морозиво у руках

Дослідження провела доктор Сара Кемп, вчений-сенсорик і технолог харчування, яка спеціалізується на сприйнятті людини, за підтримки крупних виробників морозива. Вони провели ряд експериментів за допомогою добровольців та власних ресурсів. У результаті дослідів Кем вивела формулу, яка допоможе розкрити смак морозива максимально. Вона виглядає так: (i @ -14 ° C + ½S + UDS + 12s) x 2 = MF*.

У рівнянні Кемп відобразила певну послідовність дій з десертом, яка допоможе максимально ним насолодитися. Основна умова - температура морозива повинна сягати -14 градусів Цельсія. Усі формула складається з 7 кроків, які посилюють відчуття від споживання десерту.

Мигдалеве морозиво

Смак дуже важливий, і отримання задоволення від кожної ложечки повинно стати вашим пріоритетом номер один. Особливо, коли мова йде про морозиво. Створення формули показало, наскільки смачним воно може бути”, - наголосила Кемп.

Насамперед потрібно витягнути морозиво з морозилки та залишити його без упаковки у контейнері. Якщо воно вже продавалося у ньому, то перекладати не потрібно. Протягом 15 хвилин десерт повинен нагрітися до ідеальної температури: -14 градусів Цельсія. Морозиво повинно бути трохи м’яким.

Морозиво з черешнями

Їсти десерт потрібно за допомогою 2 чайних ложок. Однієї рекомендовано відміряти порції, а іншою - їсти. При цьому ложку необхідно тримати догори ногами. Щоб відчути смак, слід покласти десерт на кінчик язика. Кемп радить обертати ложку: так можна відчути не лише смак, а й танучу текстуру.

Після цього необхідно зробити плавний і глибокий вдих через рот. Таким чином будуть задіяні верхні рецептори: вони допоможуть відчути відтінки смаку, які зазвичай залишаються непоміченими. Не потрібно поспішати з’їсти морозиво: краще потримати його в роті близько 12 секунд. За цей час десерт повністю розтане і розкриє смак. Фінальна порада така - необхідно здійснювати усі вищезазначені дії, поки морозиво не закінчиться.

Дівчинка їсть морозиво
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.