Морквяна дієта

Тип дієти
Звичайна

Морквяна дієта: загальні відомості

Морквяна дієта - це проста, ефективна та недорога дієта, яка належить до суворих монодієт для схуднення. Даний режим харчування дозволяє отримати чудові результати за короткі терміни. За умови дотримання даного методу схуднення, вам необхідно споживати за сніданком, обідом та вечерею лише свіжу моркву. Ціною таких жорстких обмежень ви з легкістю розпрощаєтесь із зайвою вагою, виведете шлаки із організму та омолодите шкіру.

Морква - чудовий овоч, переваги якого важко переоцінити. Це джерело вітамінів (А, В, С, Е), корисних мікроелементів (магній, кальцій,калій, натрій, фосфор, фтор, мідь, цинк, кобальт, йод та ін.) та фолієвої кислоти. Цей помаранчевий коренеплід є лідером серед овочів за вмістом каротину. Клітковина моркви відмінно поглинає наявні у кишечнику токсичні речовини, холестерин та неперетравлені залишки їжі, що дозволяє нормалізувати процес перетравлювання їжі у організмі. Морква - це овоч із негативними калоріями, на переробку якого ви витратите більше енергії, ніж у ньому міститься. Для тих, хто бажає схуднути, це буде рішенням багатьох проблем із зайвою вагою.

Морквяна дієта може мати тривалість 3 або 10 днів, що залежить від особливостей вашого організму та психологічного настрою. За час проведення дієти ви можете втратити від 3 до 6 кілограм. Не варто продовжувати дієту більше, ніж на 10 днів у зв'язку із сильним обмеженням кількості білків та жирів.

Морквяна дієта: меню

Основною стравою морквяної дієти є морквяний салат, який можна приготувати наступним чином. На середній терці натирається 1-2 крупні моркви. У цю суміш додаємо лимонний сік, одну чайну ложку меду та трохи будь-якої рослинної олії. Потім усе ретельно перемішати. У приготований салат можна додати трохи подрібнених фруктів (яблуко, грейпфрут, апельсин, ківі) або обмежитись зернятами гранату.

Для приготування салату вибирайте молоду та спілу моркву. Не використовуйте моркву, котра довго зберігалась. При приготуванні салату намагайтесь виконати чистку моркви не ножем, а жорсткою щіткою, тому що саме від шкіркою міститься багато речовин, корисних для здоров'я.

Морквяна дієта на 3 дні

  • Перший і другий сніданок, обід, підвечірок: морквяний салат, приготований за вказаним рецептом + мінеральна вода без газу або звичайна вода, слабкий чай.
  • Вечеря: 250 мл морквяного свіжого соку.

Морквяна дієта на 10 днів

  • Перший сніданок: 150 мл нежирного кефіру.
  • Другий сніданок: морквяний салат з ківі, заправлений 200 г нежирної сметани, 300 мл мінеральної води без газу.
  • Обід: морквяний салат із ківі, заправлений 200 г нежирної сметани,300 мл зеленого чаю.
  • Підвечірок: морквяний салат із вареної моркви з яблуком, заправлений 200 г нежирної сметани, 300 мл звичайної води.
  • Вечеря: 300 мл свіжого фруктово-морквяного соку.

Морквяна дієта: вихід із дієти

Основне правило - не переходьте одразу після морквяної дієти на звичний раціон харчування. Перші декілька днів все одно потрібно залишити моркву у якості основної страви вашого харчування. Потім поступово додавайте невеликі порції м'яса (до 200 г) або 1-2 картоплини, котрі можна зварити або запекти. У подальшому постарайтесь виключити солодкі та жирні страви і схилитись на бік здорового харчування, щоб зберегти отримані результати.

Морквяна дієта: протипоказання

Незважаючи на масу позитивних сторін, цей морквяна дієта протипоказана:

  • при гострих та хронічних захворюваннях кишечника, шлунку, печінки, нирок та інших внутрішніх органів;
  • при загостренні виразкової хвороби та ентериті;
  • при вагітності та в період годування груддю;
  • при пониженому імунітеті;
  • дітям та підліткам.

Увага! Перед початком морквяної дієти варто проконсультуватись із лікарем або консультантом по харчуванню, адже головною метою є не втрата здоров'я та красоти, а позбавлення від зайвих кілограмів.

Морквяна дієта: відгуки та результати

Практично відсутні негативні відгуки про морквяну дієту. Усі, хто спробував методику, вважають морквяну дієту дійсно ефективною, хоча і доволі складною. Поки позбуваєтесь завої ваги за допомогою морквяної дієти можна також зайнятись оздоровленням шкіри обличчя. Для цього використовуйте маски із сметани, змішаної із морквяною макухою у пропорції 1:1.



Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.