Блоги

Надзвичайна користь моркви

Американські спеціалісти стверджують, що щоденне споживання моркви допоможе захиститись від цілого ряду захворювань. За своєю ефективністю цей корисний овоч не поступається яблукам. Користь моркви для нашого організму є дуже великою.

Морква

Цей овоч містить усі необхідні речовини для боротьби з вірусами і різноманітними захворюваннями. Споживаючи моркву - ми отримуємо провітамін А, вітаміни групи С, D, E, K, B6 і B1, органічний натрій, біотин, калій, фосфор і магній. Завдяки хімічній сполуці - бета-каротину, терта морква є домашнім засобом №1 для профілактики онкологічних захворювань. Саме бета-каротин відповідає за яскраво-помаранчевий колір моркви. Чим яскравішим є морква - тим більше у овочі цієї корисної речовини.

Морква у тарілці

Бета-каротин, він же вітамін А, відповідає за синтез статевих гормонів та стан скелету, тим самим піклуючись про нормальний ріст і розвиток організму. Вітамін А позитивно впливає на слизові оболонки шкіри, зміцнює зуби, кістки, волосся, допомагає відновитися нервовій системі після великих навантажень, підвищує стійкість організму до різноманітних інфекцій. Також морква є чудовим помічником під час вагітності та у період лактації.

Хлопчик їсть моркву

А що приготувати з моркви розкаже стаття - https://harchi.info/blogs/san-ayt-j/morkva-i-shcho-z-neyi-prygotuvaty.
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.