Корисні перекуси

Швидкий перекус буває не тільки шкідливим і калорійним.

Можна замінити звичні бургери, пончики, хот-доги, вафлі, шаурму або печиво на більш здорові альтернативи. Організм буде вам вдячний.

Продукти для корисного перекусу

Варена кукурудза

Серйозно. Цей запах переслідує вас у великих переходах в метро та нагадує про безтурботне літо. Досить чинити опір спокусі! До того ж у вареній кукурудзі всього 123 ккал і цілий набір користі. Кукурудза - чемпіон із вмісту заліза, у ній багато крохмалю та вітаміну В9. У складі продукту також є ненасичені жирні кислоти, моно- та дисахариди, вітаміни Е, РР, В1, В2, В5, С, цинк, марганець, калій, фосфор, мідь, магній та інші мінерали. Пора повертати кукурудзі заслужену популярність.

Варена кукурудза

Салат у вакуумному пакеті та овочеві палички

Це зручно, корисно, смачно та низькокалорійно. Запаковане мите листя салатів зараз є у кожному супермаркеті. Також там можна знайти і варений буряк у вакуумі для лінивих і зайнятих. З інших компактних овочів та фруктів - палички моркви і селери, яблука, сира броколі (саме сира, їжте декілька суцвіть на день) і редис. Спочатку такий перекус буде незвичним, але смакові рецептори та шлунок швидко налаштуються на полегшений режим.

Салат мікс

Йогурт

Йогурти бувають дуже різні, багато з них мають великий відсоток жирності і багато цукру у складі. Ідеальний варіант - купувати закваски у супермаркетах і робити йогурти вдома. Якщо це для вас занадто складно, намагайтесь купувати класичні йогурти без добавок, не дуже жирні і з невеликим терміном придатності. Чим менше живе йогурт - тим він натуральніший. Збільшити поживну цінність такого перекусу можна, додавши до нього насіння, горіхи. заморожені або свіжі ягоди, гранолу або сухофрукти. Півложки меду також можна.

Йогурт

Сендвіч з цільнозернового хліба

Овочеві сендвічі без соусів на цільнозернових тостах - це досить здоровий перекус. Дієтичні опції канапок є у багатьох закладах, але їх можна приготувати і самостійно. Дуже зручно використовувати паштети з запечених овочів, сочевиці, нуту, машу та квасолі.

Цільнозерновий хліб

Нежирні млинці

І знову не жарт. У одному млинці без начинки 223 ккал, а це у 2 рази менше, ніж у шоколадці. Сьомга у якості начинки додасть млинцю 80 ккал, мед - 120. Якщо потрібний ще менш калорійний перекус, додавайте до млинця нежирний домашній сир або класичний йогурт.

Млинці

 Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.