Блоги

Сніданок для мозку

Сьогодні ми не будемо пропонувати розмочену вівсянку та салат із салату. Якщо ви прагнете схуднути, то, звісно, не завадить додати деякі обмеження до раціону. Та ви це і так знаєте. А ось якщо вам потрібно швидко включитися в робочий режим, попередити депресію та увімкнути мозок, то в нагоді стане зовсім інший сніданок.

Сніданок

Гарячий шоколад або какао з маршмелоу

Калорій у великому горнятку какао з маршмелоу достатньо, щоб ви легко дочекалися обіду, не відволікаючись на голод і не використовуючи перекус для прокрастинації. Не лякайтеся швидких вуглеводів: для інтенсивної розумової діяльності потрібні саме вони. Мозок - не м’яз, енергія йому потрібна одразу, він не стане витягувати глюкозу з харчових волокон протягом всього дня, вона потрібна у чистому вигляді негайно. Плюс сіртуїн, триптофан і просто хюгге - затишний вигляд такого сніданку - і ось вам вже не хочеться ненавидіти колег та клієнтів.

Гарячий шоколад з маршмелоу

Горіхи, сухофрукти та мед

Горіхи самі собою є ідеальним сніданком: вони забалансовані за складом білків, жирів та вуглеводів. Жири, причому виключно правильні, захищають серце і судини (що допоможе вам відчувати бадьорість на початку робочого дня). А вуглеводи - в основному груба клітковина, тобто природній детокс організму. Горіхи можуть бути сніданком у будь-який день, а не тільки коли потрібний швидкий заряд енергії. Але коли потрібно включити мозок у максимально короткі терміни, потрібні швидкі вуглеводи - тому слід додати мед. Він, до речі, чинить також зігрівальну дію і забезпечує ситість надовго. Можна додати ще сухофрукти для того, щоб збагатити сніданок вітамінами.

Горіхи з медом

Канапка з лососем

Можна і без хліба. Це найбільш простий, швидкий та звичний сніданок, що задовольняє потреби організму в омега-3 жирних кислотах. Омега-3 захищають багато від чого, але для вдалого робочого дня особливо важливими є 3 пункти:

  • Від швидкої втомлюваності.

  • Від застудних захворювань.

  • Від дратівливості.

Канапка з лососем

Чорні ягоди

Виноград, чорниця, ожина, лохина. Такий сніданок підвищуює настрій навіть чисто психологічно, оскільки незалежно від погоди та пори року за вікном повертає нас у літо. Фруктоза є не таким бажаним енергетиком для мозку, як глюкоза, але і для фігури є значно безпечнішою. А ось сіртуїни покращують активність мозку досить ефективно.

Ягоди

Кава та цитрусові

Ранкове горнятко кави - визнаний енергетик та джерело серотоніну. Цитрусові у даному випадку - джерело сіртуїнів та вітаміну С, вони допоможуть увімкнути і мозок, й імунітет. А ще такий сніданок має ефект кольоротерапії. Жовтий колір часто використовується для профілактики втоми та депресії, помаранчевий - стимулює розумову діяльність, креативність та підвищує працездатність.

Кава з лимоном

Вода

Так. І такий варіант можливий. П’єте чисту воду - і працювати. І весь день тільки чисту воду. 24 години ніякої другої їжі, але води - скільки завгодно. Тут ідеться про принципи аутофагії - процесу переробки клітинами власних складових частин. До вечора може почати боліти голова, але весь день зможете працювати досить ефективно.

Склянка води
Додайте свій коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.