Як їсти менше солодкого

Одна з найбільш поширених проблем з харчуванням та здоров’ям у сучасному суспільстві - надмірне споживання солодкого. Насправді наш потяг до тих чи інших смаків часто говорить про нестачу певних мікроелементів у раціоні. Наприклад, дієтологи вважають, що якщо вам постійно хочеться солодкого, то найбільш ймовірно, що ваші страви містять недостатню кількість білка, жирів та клітковини, необхідних організму в якості палива, а також для спокійного сну та підтримки гормонального здоров’я. Втім, це не все. Цукор може викликати в людини справжню залежність, але її можна подолати самостійно. Давайте дізнаємося, як позбутися від цієї пагубної, хоч і неймовірно смачної, звички.

Різні види цукру

Відмовтеся від всього очевидного цукру

Саме так, з головою у кар’єр: почніть діяти одразу та радикально. Ця порада має на увазі відмову від всього рафінованого цукру, штучних підсолоджувачів та сиропів з високим вмістом фруктози. Позбудьтеся усіх запасів вдома та на роботі, цукру не повинно бути під рукою. Не заходьте у кондитерські відділи та не відкривайте меню з десертами.

Ложка цукру і горнятко кави

Їжте сніданок, багатий на білки

Переконайтеся, що ваш сніданок багатий на білки. Протеїни допомагають підтримувати баланс цукру у крові і пригнічують потяг до солодкого. Наприклад, один з гарних варіантів - яйця з овочами та авокадо, вівсяна каша або грецький йогурт з ягодами та корицею.

Яєшня з авокадоЯєшня з авокадо

Обмежте споживання кофеїну

Формула успіху: 1 кава на добу до 10 години ранку. У своїх клінічних дослідженнях вчені Каліфорнійського університету довели, що споживання декількох горняток кави на добу викликає стрибок рівня цукру у крові, який спонукає мріяти про солодке постійно. 1 кава на добу зранку дозволяє стабілізувати ситуацію та запобігти такому потягу.

Чоловік з горнятком кави

Зробіть ковток води з лимоном

Як тільки прокидається бажання замовити у ресторані десерт або купити на обід мигдалевий круасан, спробуйте зробити кілька ковтків води з лимоном. Ще один варіант - додати 2 ст.л. яблучного оцту у 2 л пляшку з водою та попивати протягом дня. Обидва напої стимулюють травні соки, які допомагають травленню та зменшують потяг до солодкого.

Вода з лимоном

Перекусіть о 16:00

Снек, багатий на протеїни, допоможе побороти потяг до цукру у найбільш складний, післяобідній, час. Це можуть бути сирі горіхи, грецький йогурт, вегетаріанські палички з хумусом або варене яйце.

Хумус з овочевими паличками

Дотримуючись цих порад можна побороти потяг до солодкого за рекордні 5-7 днів. Не хвилюйтеся, це не значить, що потрібно відмовитися від цукру назавжди. Як тільки впораєтесь із цим досвідом, можна час від часу тішити себе чимось солодким. Головне - щоб це не було неконтрольованим потягом та частою звичкою. Врешті решт, здорове життя - це гармонія та рівновага.

Мафіни з цукровою пудрою



Додайте свій коментар

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.